Web | Muzeum

Vídeň je na OnlyFans. Ale Fuj! Chlípné umění uvidíte za čtyři dolary měsíčně

Každé malé dítě dobře ví, že na OnlyFans smějí chodit pouze rodiče a starší sourozenci vyzbrojení platební kartou. Komunitní web napodobující rozhraní Twitteru je totiž plný fotografií a videí kuchařek, sportovců a dalších youtuberů, kteří doma zapomněli tričko. A občas i trenky.

Redakční nehoda

Stala se nám v redakci malá nehoda – dva autoři se vrhli na stejné téma. Občas se to stane, ale obvykle se o tom nedozvíte. Tentokrát jsou výsledkem tak odlišné články, že by byla škoda jeden z nich zahodit...

  • Kuba Čížek dostal tiskovou zprávu od vídeňského magistrátu, má přístup na vídeňský OnlyFans, obdivuje nápaditou marketingovou kampaň a zprávu zpracoval se svým typickým humorem.
  • Petr Urban na téma narazil na CNN, zaměřil se na problematiku sociálních sítí a jejich boje proti nahotě, takže jeho článek je o poznání vážnější.

V jednom článku jste, druhý najdete zde:

Teď toho hodlá využít také město Vídeň, které si na kontroverzním webu založilo vlastní profil. Když zaplatíte zhruba čtyři dolary, budete moci i vy odebírat obsah pro 18+. Aby však nedošlo k mýlce, nezačnou vám chodit choulostivé fotografie vídeňských zastupitelek a zastupitelů, ale erotika z muzeí a galerií.

Celé je to totiž docela vtipná kampaň na vídeňský turistický ruch, a po zaplacení předplatného si tak můžete zažádat o vstupenku do vybraných kulturních svatostánků velkoměsta na Dunaji.

Klepněte pro větší obrázek
Podle autorů profilu, za kterým stojí městská turistická agentura, je OnlyFans jedinou komunitní sítí, na které mohou sdílet podobná umělecká díla 

A co se týče fotografií, město Vídeň na OnlyFans publikuje umělecká díla ze svých sbírek, která by na běžných sociálních sítích možná ani neprošla strojovou moderací. Tu a tam na vás proto vybafne ženské ňadro a klín. To, že jsou povětšinou jen namalované na plátně a vytesané z mramoru, je už nepodstatný detail.

Diskuze (5) Další článek: Komentář: Microsoft přijal zodpovědnost za svůj produkt a nezarazil záplatování Windows 11

Témata článku: Sociální sítě, Web, Twitter, OnlyFans, Rakousko, Umění, Muzeum, Článek, Dunaj, Vídeň, Nehoda, Fotografie, CNN, Dolar, Petr UrbanJak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy