Viděli jste už Kolju přes Internet?

Na českém Internetu existuje velká řada televizních a video zdrojů. Můžeme se i podívat na velmi známé české filmy, videoklipy či různé velmi oblíbené pořady.
Na českém Internetu existuje velká řada televizních a video zdrojů. Můžeme se i podívat na velmi známé české filmy, videoklipy či různé velmi oblíbené pořady.

Internet je už tak daleko, že si běžně přes Internet po vašem modemu 33,6 bez jakýchkoliv problémů můžete poslechnout rádio. Postupně se vše posunulo také na pole přenosu obrazu a zvuku. Dnes lze po Internetu také sledovat TV či video vysílání. Na českém Internetu hraje velkou roli společnost Visual Conection, která má na svém webu značné množství volně dostupných filmů, videí, videoklipů, zábavných pořadů. Tyto všechny záznamy se dají volně shlédnout pomocí Real Playeru, který umí přehrávat video formát Real Video.

TV Visual si vybudoval na českém Internetu určité postavení a mezi klienty této společnosti patří velmi známé firmy. Za povšimnutí také stojí, že TV Visual pravidelně vysílá přímé přenosy z některých větších akcí, jako je např. Invex a to po Internetu.

Výběr u TV Visual je opravdu veliký. Mezi základní oblasti patří archiv živých přenosů, celé filmy a videoklipy. Celé filmy které zde najdete jsou : Jára Cimrman – Záskok, Manéž Bolka Polívky – Valašský král v akci, Kolja, Outbreak, Pasti, pasti, pastičky, Malý unavý Joe, Transport, Nesmrtelná teta a další. Dále desítky videoklipů českých i zahraničních interpretů a několik ukázek z premiérových filmů. V archivu živých přenosů naleznete např. demonstraci proti monopolu Telecomu, celkový přehled přenosů na Invexu 98 a spousty dalších.

Novinkou TV Visual je klip pro každý den, který se pravidelně mění za nový. Mezi další novinky patří kompletní vydání televizního pořadu Z@vináč, který si nyní také můžete shlédnout na TV Visual. Firma TV Visual připravila pro své přiznivce soutěž s názvem Multimediální léto s Visualem, kde můžete vyhrát řadu atraktivních cen.

Pokud máte rychlou linku a přehrávač Real Player, který se dá stáhnout z www.real.com , tak budete určitě velmi spokojeni.

TV Visual má nejobsáhlejší archív komerčních snímků, další záznamy z různých akcí můžete najít i na http://live.atlas.cz, případně starší záznamy z Invexu 98 najdete i na www.tv24.cz.

Váš názor Další článek: Produkty přímého bankovnictví českých bank

Témata článku: Video, Internet, JST, TV, Živý snímek, Celý film, Transport, Jára Cimrman, Malé rádio, Vid, Dostupný film, Internet TV, Zahraniční interpret, Past, Přenos, Real, Živé video, Živá ukázka, Živý přenos


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 65Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky