VIA otevřela svou první evropskou pobočku

Z Kolína nad Rýnem začne pořádná evropská expanze.
Firma VIA Technologies, Inc. oznámila otevření své nové pobočky u Kolína nad Rýnem v Německu. Toto je první pobočkou firmy VIA v Evropě. Nová pobočka bude zahrnovat centrum prodeje, logistiku a centrum podpory pro procesory VIA Cyrix nebo čipové sady VIA Apollo pro evropský trh.

Pobočka je umístěna hned v těsné blízkostí dálnice z Kolína nad Rýnem přes Troisdorf do Bonnu na adrese: VIA Technologies GmbH, Mottmannstrasse 12, 53842 Troisdorf – Oberlar.

Spolu s novou pobočkou bude existovat nová webová stránka a pochopitelně e-mailové schránky (info@via-cyrix.de, sales@via-cyrix.de nebo support@via-cyrix.de).

Živě komentuje: Otevření první pobočky v Evropě zřejmě bude začátkem expanze firmy VIA Technologies na evropský trh, samozřejmě včetně našeho českého. Konečně se tedy dočkáme procesorů VIA Cyrix. To, co české a obecně evropské zákazníky pálí v tento okamžik nejvíce, je podpora výrobce čipových sad VIA, která bude tímto zahájena. Zatím není známo, zda bude možná komunikace i v jiném jazyku, než v angličtině a (zřejmě) němčině (například v češtině nebo slovenštině).

Váš názor Další článek: Česká MP3 hudební scéna

Témata článku: , , , , , , , ,