Testy | Notebooky | Články z Computeru

Větší obraz a Wi-Fi 6: test notebooku HP 470 G7 se 17,3" displejem

Pokud toužíte po co největším displeji, a přitom nevyžadujete vysoký grafický výkon, mohl by vás zaujmout nový model HP 470 G7 s procesory Intel Core 10. generace.

Ne každý uživatel notebook často přenáší. Pokud má své neměnné místo na stole, je často lepší sáhnout po modelu s větším displejem pro větší zobrazovací plochu, ať k němu nemusíte připojovat monitor.

H470 G7 přesně tam míří a hlavním důvodem jeho pořízení tak je obří 17,3" displej s výbornými pozorovacími úhly a hlavně věrnými barvami, pokrytým barevným prostorem sRGB a rozlišením Full HD. Displej je navíc matný a s vysokým maximálním jasem, takže se s odlesky světlého okolí dokáže skvěle vypořádat.

Plastové tělo

Z fotografií či na první pohled se může zdát tento notebook kovový, ve skutečnosti však najdete všude plast, a to i na broušeně vypadající horní straně základny, která je ve skutečnosti sametově hladká. Otisky na plastu však ulpívají minimálně a ani s jeho prohýbáním není velký problém, při uchopení za roh se základna prohne jen mírně.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Notebooky, Intel, Články z Computeru, Wi-Fi, SSD, Li-Ion, Lenovo, Micron, IMC, SSD Intel, Nvidia GTX, Procesor, Notebook, Smart Cache, Axa, DIS, AMD Radeon, LAN, Comet Lake, Dell Inspiron, Grafika, Core, Ica Lake, Full HDNejlepší aplikace pro tento týden: Retro filtry, péče o tělo i ducha a knihy

Nejlepší aplikace pro tento týden: Retro filtry, péče o tělo i ducha a knihy

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment