Časopis Computer

Velký test fitness náramků v Computeru: i ty za pár stokorun poslouží skvěle

  • Velký test levných fitness náramků
  • Test levných záložních zdrojů UPS
  • Vše o nákupu monitoru
Velký test fitness náramků v Computeru: i ty za pár stokorun poslouží skvěle

Dva velké testy Computeru tentokrát nemohly být odlišnější: po dlouhých letech jsme otestovali záložní zdroje UPS, které dříve nechyběly u žádného kancelářského počítače. Dnes se vracejí na výslunní, ochrání NAS nebo váš zabezpečovací systém. Do testu fitness náramků jsme pozvali konkurenty s cenovkou do 2 000 Kč. Rozdíly jsou ohromné jak v komfortu, tak funkcích a výdrži. Mimochodem, zvítězil model za necelou tisícovku.

Objednejte si nové vydání Computeru na adrese www.ikiosek.cz/computer. Pohodlně zaplaťte kartou a do dvou dnů jej máte ve schránce.

Vybrali jsme aplikace, které ocení hráči her a prošli aktuální trh s monitory: které se nejvíce hodí pro práci, a které pro zábavu? Ve fotoškole se věnujeme makro fotografii a doporučili mobilní aplikace, které vám pomohou vytvořit ty nejlepší podzimní snímky. 

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

2112.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Váš názor Další článek: Hra Plague Inc. má nový bezplatný režim, ve kterém můžete zkusit bojovat proti pandemii

Témata článku: Časopis Computer, Bezpečnost, Sport, Asus, UPS, Šifrování, Testlab, Computer, Náramek, NARA, Fitness +, Velký test, Test, SKV, Pár stokorun, Záložní zdroj, Monitor, TES, Fitness, Stokoruna, Sportovní potřeby na Heureka.czJak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10