Časopis Computer

Velký test fitness náramků v Computeru: i ty za pár stokorun poslouží skvěle

  • Velký test levných fitness náramků
  • Test levných záložních zdrojů UPS
  • Vše o nákupu monitoru

Dva velké testy Computeru tentokrát nemohly být odlišnější: po dlouhých letech jsme otestovali záložní zdroje UPS, které dříve nechyběly u žádného kancelářského počítače. Dnes se vracejí na výslunní, ochrání NAS nebo váš zabezpečovací systém. Do testu fitness náramků jsme pozvali konkurenty s cenovkou do 2 000 Kč. Rozdíly jsou ohromné jak v komfortu, tak funkcích a výdrži. Mimochodem, zvítězil model za necelou tisícovku.

Objednejte si nové vydání Computeru na adrese www.ikiosek.cz/computer. Pohodlně zaplaťte kartou a do dvou dnů jej máte ve schránce.

Vybrali jsme aplikace, které ocení hráči her a prošli aktuální trh s monitory: které se nejvíce hodí pro práci, a které pro zábavu? Ve fotoškole se věnujeme makro fotografii a doporučili mobilní aplikace, které vám pomohou vytvořit ty nejlepší podzimní snímky. 

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

 
CR2406_titulka2.jpg
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Váš názor Další článek: Hra Plague Inc. má nový bezplatný režim, ve kterém můžete zkusit bojovat proti pandemii

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,