Velké TreeINFO od malých Expertů

Začátkem března firma Expert & Partner engineering uvedla novou verzi produktu TreeINFO, který je určen pro správu dokumentů
Firma Expert & Partner engineering je na našem trhu již řadu let známa jako dodavatel řešení. Vznikla po oddělení od distribuční firmy Expert & Partner. V branži se jim říká „malí“ Experti, což nijak neznamená, že by byli ve stínu původní firmy — pojmenování má spíše historický charakter, když se firma začala rodit.

Začátkem března tato firma uvedla novou verzi produktu TreeINFO, který je určen pro správu dokumentů (document managament).

který umožňuje zajistit pořádek v dokumentech, jejich logickou organizaci a systém ukládání, sdílet je v síti, rychle a pohodlně je vyhledat, zobrazit, a přitom je chránit před neautorizovaným přístupem a modifikací.

TreeINFO k těmto vlastnostem přidává další důležité prvky — schopnost soustředit různorodé informace do jednoho místa a vychází také z charakteru informací, které má organizovat. Bere přitom v potaz jejich různorodost — jako např. telefonní čísla, mapy, dokumenty s kalkulací, obrázek výrobku, výkres a model CAD, kontextovou závislost — umožňuje řadit dílčí části úkolu a organizuje je podle logiky úkolu, a rovněž umožňuje řídit změny — modifikovat nejen informace, ale také organizaci informací. V připravované nové verzi bude TreeINFO podporovat také oběh dokumentů.

TreeINFO umí spolupracovat s cadovými řešeními Autodesk a EDS Unigraphics.

České řešení na světové platformě
TreeINFO je původním českým produktem. Sestává z několika částí — databázového serveru, serveru dokumentů a z klientské části. sestává z několika částí — databázového serveru, serveru dokumentů a z klientské části na Windows 95/NT. Je postaven na bázi Microsoft SQL Server 7.0, zachovává kompatibilitu s MS SQL Serverem 6.5, pracuje v prostředí klient/server, a s databázovým strojem komunikuje pomocí standardního jazyka SQL. Díky orientaci na prostředí Windows umí spolupracovat s MS Office. V současné době je TreeINFO optimalizováno pro MS SQL Server na platformě Windows NT. Ve druhé polovině roku bude podporovat také databázový systém Oracle na Windows NT, Novell NetWare a Unixu.

Výhodou produktu TreeINFO je, že jej může firma Expert & Partner engineering přizpůsobit zákazníkovi na míru, a že je výrazně levnější než konkurenční produkty za zahraničí. V současné době má TreeINFO okolo 300 instalací.

Váš názor Další článek: Inprise Application Server na scéně

Témata článku: Stín, Nová modifikace, Expert, Engineering, Malý, Dílčí dodavatel, Původní výhoda, Původní klient, Tree


Určitě si přečtěte

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

Co přijde po Netflixu a Amazonu? Tohle jsou streamovací služby, na které v Česku čekáme

** Rozhodujete se mezi Netflixem a HBO Go? Věřte, bude hůř ** Na trhu je mnohem víc ambicióznějších streamovacích služeb ** Některé by mohly do ČR zamířit ještě letos

Lukáš Václavík | 45

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 120


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně