Prohlížeče | Chrome | Windows 10 | Edge

Podívejte se na nový Microsoft Edge. Testovací verze prohlížeče unikla na internet

  • Zatím je to jen lehce překreslený Google Chrome
  • Fungují doplňky z katalogu Googlu
  • Instalační soubor se neoficiálně šíří internetem

O víkendu na web unikla funkční testovací verze prohlížeče Edge od Microsoftu, který je nově založený na Chromiu – open-source verzi prohlížeče Google Chrome. Podobně, jako třeba Opera.

Podívejte se na rychlou komentovanou galerii, jak testovací Edge v této podobě vypadá. V podstatě se v tuto chvíli jedná opravdu jen o kosmeticky upravený Google Chrome a bude zajímavé sledovat, jakým směrem se Microsoft v dalších úpravách vydá.

Testovací Edge bude po instalaci fungovat separátně vedle systémového Edge, takže jeho instalace nepoškodí systém. Na stranu druhou, pokud si jej budete chtít vyzkoušet v předstihu, mějte na paměti, že se instalační soubory šíří především s čínského internetu a je zde vysoké riziko, že si spíše než prohlížeč nainstalujete nějaký pochybný malwaru. Ze stejného důvodu nepřipojíme odkaz ke stažení – zájemci jistě zvládnou použít Google, Reddit aj.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Pirátská kopie Microsoft Edge, která se šíří internetem...

Další snímky testovací verze nového prohlížeče Edge najdete v galerii.

Diskuze (47) Další článek: Vychází dubnový Computer: která on-line videopůjčovna je u nás nejlepší

Témata článku: Software, Microsoft, Google, Prohlížeče, Internet, Chrome, Windows 10, Edge, Betaverze, Google Chrome, Velká galerie, Microsoft EDGE, Chromium, Prohlížeč, Soubor, Edge od Microsoftu, Galerie, Instalační soubor

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk