Google | Tablety | Mobility

Večer čekáme Pixel Slate. Nový tablet Googlu s Chrome OS a procesorem Intel Core i7

Google má dnes v 17:00 našeho času prezentační akci, na které představí nové produkty. Díky únikům informací již víme, že by to měly být především nové telefony Pixel 3 a Pixel 3XL, ale také chytrý reproduktor s displejem Home Hub. A to zjevně není všechno, podle informací webu MySmartPrice přijde i nový tablet Google Pixel Slate.

Tablet bude pohánět operační systém Chrome OS a dostane stylus a odnímatelnou fyzickou klávesnici, jako je tomu např. u tabletů řady Surface. Na uniklých obrázcích dále můžeme vidět dvojici kamer, po jedné z každé strany, USB-C port, stereo reproduktory, ale především chybějící konektor 3.5mm jack, což je dnes už nastupující trend.

Pixel Slate vyjde proti konkurenci v podobě iPadu Pro a Microsoft Surface Pro. Dorazí v několika konfiguracích, kde ta nejsilnější se pochlubí až 16 GB operační paměti a procesorem Intel i7.

Na oficiální potvrzení ostatně nemusíme čekat dlouho. Vše se dozvíme už zítra na konferenci Googlu. Pokud by zde Slate nakonec představen nebyl, zůstává pak ještě šance, že Google na podzim uspořádá ještě jeden event věnovaný Chrome OS.

Diskuze (6) Další článek: Google+ končí. Někdejší rival Facebooku měl tajné bezpečnostní problémy

Témata článku: Software, Hardware, Google, Chrome, Tablety, Intel, iPad, Klávesnice, Mobility, Spekulace, Prezentační akce, Nový telefon, Microsoft Surface, MySmartPrice, Operační systém, Nový tablet, Buds, Nový produkt, Operační paměť, Reproduktor, Pixel Slate, Chytrý reproduktor, Uniklý obrázek, Home Hub, Pixel * *, Microsoft surface pro 4 na Mall.cz

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X