Google | Tablety | Mobility

Večer čekáme Pixel Slate. Nový tablet Googlu s Chrome OS a procesorem Intel Core i7

Google má dnes v 17:00 našeho času prezentační akci, na které představí nové produkty. Díky únikům informací již víme, že by to měly být především nové telefony Pixel 3 a Pixel 3XL, ale také chytrý reproduktor s displejem Home Hub. A to zjevně není všechno, podle informací webu MySmartPrice přijde i nový tablet Google Pixel Slate.

Tablet bude pohánět operační systém Chrome OS a dostane stylus a odnímatelnou fyzickou klávesnici, jako je tomu např. u tabletů řady Surface. Na uniklých obrázcích dále můžeme vidět dvojici kamer, po jedné z každé strany, USB-C port, stereo reproduktory, ale především chybějící konektor 3.5mm jack, což je dnes už nastupující trend.

Pixel Slate vyjde proti konkurenci v podobě iPadu Pro a Microsoft Surface Pro. Dorazí v několika konfiguracích, kde ta nejsilnější se pochlubí až 16 GB operační paměti a procesorem Intel i7.

Na oficiální potvrzení ostatně nemusíme čekat dlouho. Vše se dozvíme už zítra na konferenci Googlu. Pokud by zde Slate nakonec představen nebyl, zůstává pak ještě šance, že Google na podzim uspořádá ještě jeden event věnovaný Chrome OS.

Diskuze (6) Další článek: Google+ končí. Někdejší rival Facebooku měl tajné bezpečnostní problémy

Témata článku: Hardware, Software, Google, Chrome, Intel, Tablety, Mobility, iPad, Klávesnice, Spekulace, Nastupující trend, Microsoft Surface, Pixel * *, Operační systém, Oficiální potvrzení, Reproduktor, Uniklý obrázek, Nový produkt, Nový tablet, Home Hub, MySmartPrice, Prezentační akce, Procesor, Operační paměť, Nový telefon


Určitě si přečtěte

Tesla v režimu autopilota nabourala do stojícího auta, majitel podává žalobu

Tesla v režimu autopilota nabourala do stojícího auta, majitel podává žalobu

** Tesla Model S nabourala na dálnici do stojícího auta ** V tu chvíli jela v režimu autopilota, zatímco řidič odpočíval ** Hudson nyní žaluje Teslu, že slibuje něco, co neplní

Karel Kilián | 97

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Kde se bere elektřina v zásuvce? Poznejte 10 tajemství venkovních stožárů s dráty

Elektřina se vyrábí v elektrárnách, ale do zásuvek v našich domovech to pak má ještě hodně daleko. Dnes se na tuhle dlouhou cestu podíváme.

David Polesný | 85

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

Levný televizor místo drahého 4K HDR monitoru? Na co si musíte dát pozor

** 43", 4K, 60 Hz a HDR k tomu za deset tisíc ** Televizor takových parametrů stojí téměř polovinu, co monitor ** Využití televize jako monitoru přináší řadu kompromisů, ale jde to

Tomáš Holčík | 60Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů