Microsoft | Vánoce | Reklama

Ve vánoční reklamě Microsoft vsadil na psy. Sní o hraní Halo, Minecraftu a Flight Simulatoru

Microsoft vytvořil v průběhu uplynulých let několik nezapomenutelných vánočních reklam, ovšem ta letošní má opravdu velký ohlas. Účinkují v ní psi, kteří pobíhají ve virtuálním světě Minecraftu, aportují granáty ve hře Halo a vznášejí se v oblacích ve Flight Simulatoru.

Ve spotu s názvem „Najděte svou radost (psí sen)“ jsou hlavními hrdiny dva psi, kteří se očividně nudí. Jejich majitelé totiž během svátků hrají hry či komunikuji přes Microsoft Teams. Psi samou nudou usnou a ve svých snech se stávají herními postavami.

Psí sen

Sen doprovází písnička Alright britské indie rockové hudební skupiny Supergrass. Psi v něm řídí letadla ve hře Microsoft Flight Simulator, přinášejí granáty k nohám hlavního šéfa poddůstojníka Johna-117 ve sci-fi střílečce Halo a pobíhají ve specificky hranaté grafice Minecraftu.

Součástí snu je také skotačení na pozadí výchozí tapety z legendárních Windows XP, zobrazující krajinu nedaleko kalifornského města Napa, či v současnosti aktuální komunikace přes firemní platformu Microsoft Teams.

Sváteční herní bonusy

Mimochodem: letouny, které se v reklamě objevují, budou v průběhu prosince skutečně dostupné ve Flight Simulatoru. Vánoční atmosféru pak Microsoft hodlá dokreslit vyzdobením dvanácti měst po celém světě speciálními „svátečními světly a kouzly“.

Hráči Minecraftu se mohou těšit na bezplatný svět „Dogtopia“ od Blockworks, který najdou v Marketplace. Jedná se o ostrov, na kterém se jim a jejich psím společníkům splní sny. Mimo jiné se budou moci procházet barevným lesem ve tvaru kostí, kde na stromech roste slanina a nejsou zde žádné blechy.

„Microsoft vytváří sváteční reklamy každý rok, ale žádná z nich nebyla tak zábavná jako tato.“ komentuje spot The Verge. Ať už se vám reklama líbí, nebo ne, nesporným pozitivem je v tomto případě herní obsah, který firma hráčům připravila.

Diskuze (6) Další článek: Domov pod kontrolou: Jakými si můžete sami zabezpečit domácnost pomocí elektroniky

Témata článku: Microsoft, Microsoft Teams, Hry, Minecraft, Vánoce, Windows XP, Pes, Reklama, Simulátor, Flight Simulator, Indie, The Verge, Hraní, Napa, Granát, Sen, John, Spot


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

redakce
Mapy GoogleStreet View
Pozor na tyto doplňky pro Chrome a Edge. Mohou obsahovat malware, varuje Avast
Jakub Čížek
MalwareProhlížeče
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook
Zapomeňte na destičky. Raspberry Pi 400 je nový počítač zabudovaný do klávesnice
Lukáš Václavík
Raspberry PiPočítače
Šéf Spotify: Budeme zdražovat. Náš obsah se zlepšil
Markéta Mikešová
PředplatnéSpotify
Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

** Když máte na notebook více než 20 tisíc korun, odpadají kompromisy ** Notebooky na práci dostávají tenká kovová těla a styl ** Herní notebooky zvládnou i nejmodernější hry v plné kvalitě

David Polesný | 43

David Polesný
Notebooky
Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

Cableporn: Podívejte se na úžasná díla umělců z podnikových serveroven

** Uspořádání kabelů můžete vnímat i jako podivný druh umění ** To nejkrásnější se skrývá v datacentrech a serverovnách ** Podívejte se na skutečné „cableporn“ z optiky i kroucené dvojlinky

Vojtěch Malý | 51

Vojtěch Malý
DatacentraServery

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5