Reklama

Vaše vysněné soukromé doupě s hi-tech novinkami hiSENse

Splňte si své nejtajnější sny! Nová řada chytrých televizorů Hisense U7HQ přináší svěží vítr a solidní výbavu do střední kategorie 4K TV.
Vaše vysněné soukromé doupě s hi-tech novinkami hiSENse

A až přijde vaše chvíle, televizor s dokonalým obrazem i zvukem se promění ve slušně velké audio-video zázemí pro streamování všeho, co máte rádi. No a při hraní rychlých her se vaše srdce gamera naplno rozbuší. 

Velkorysá obrazovka Hisense U7HQ s kvantovými tečkami a lokálním podsvícením v celé ploše má totiž obnovovací frekvenci 120 Hz, a proto zajistí plynulý a ostře ohraničený obraz bez rozmazání nebo problikávání. TV podporuje všechny HDR formáty. Podmanivou podívanou ještě umocňuje i kinotechnologie Dolby Vision se sytými a bohatými barvami, ostrými křivkami a precizně vykreslenými detaily, a to nejen ve scénách zalitých sluncem, ale i v temných částech obrazu.

O pohlcují zvukový zážitek se pak postarají další technologie známé z kina, a sice Dolby Atmos a DTS Virtual: X, které kolem diváka vytvoří virtualizované 360stupňové zvukové pole. Novinka přichází ve dvou velikostech úhlopříčky – větší Hisense 65U7HQ se bude prodávat za 22 990 Kčč, Hisense 55U7HQ pak za 19 990 Kč.

Dostaňte se na vyšší level a porazte soupeře

Hisense U7HQ má k dispozici další lahůdku, a tou je profesionální herní režim Game PRO s technologií AMD FreeSync Premium a moderním spojením přes HDMI 2.1. Po zapnutí herní konzole se televizor sám přepne do herního režimu přes automatický mód nízké latence (ALLM). Pokyny z ovladače se díky tomu přenášejí rychlostí blesku a interakce při hraní oblíbených her je na maximu.

Prostřednictvím chytrých funkcí televizoru s rychlým čipsetem Hi-View Engine a nejnovější verzí operačního systému VIDAA U6.0 se můžete jednoduše a intuitivně připojit ke všemu, co máte rádi, ať už je to váš vlastní obsah, nebo třeba streamované sportovní přenosy a hry. Usnadní vám to i celá řada předinstalovaných aplikací včetně českých.

Klepněte pro větší obrázek

Přeneste se na stadion pro silné zážitky

Jestli si chcete obrazem i zvukem vychutnat podívanou jako na stadionu, máte doslova na dosah ruky řešení: Elegantní, chytrá Hisense U7HQ s umělou inteligencí je totiž pro rychlé akce jako stvořená. A tak není divu, že se stává oficiálním televizorem pro blížící se Mistrovství světa ve fotbale.

Užijte si nekonečné příběhy plné emocí

Pokud byste si chtěli užít podívanou na té nejvyšší úrovni, je pro vás jako stvořená laserová TV Hisense TriChroma L9G s projekční technologií budoucnosti se třemi laserovými paprsky.

Dokáže jako první pokrýt více než 90 % barevného spektra viditelného lidským okem a v současnosti představuje v kategorii velkých TV absolutně nejvyšší standard. Barevný gamut této TV převyšuje o 7 % nejnovější standard pro televizní vysílání a o plných 50 % nejlepší kino. Nabídne skvělý obraz i ve dne bez zatažených závěsů.

Klepněte pro větší obrázek

Dobijte baterie

Pohodu jako na stadionu nebo v pravém hráčském doupěti ještě podtrhne drink, který vychladíte v parádní XXL čtyřdveřové chladničce Hisense RQ760N4AFF s kapacitou 585 l a s konvertibilním oddílem.

Ten se může z mrazničky změnit na chladicí prostor pro občerstvení, další lahve nebo plechovky pro hosty. O čerstvý led se postará integrovaný výrobník ledu ve dvířkách z tmavého broušeného nerezu.

Jestli bojujete s místem, poslouží užší, ale stále skvěle vybavená „amerika“ Hisense RQ563N4SWF1. Prostě dokonalá hi-tech idylka!

www.hisense.cz

Další článek: Trosky čínské rakety udělaly na odvrácené straně Měsíce dva krátery. NASA ukázala jejich fotografii

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

Oppo a OnePlus nesmí v Německu prodávat telefony. Zákaz hrozí i v dalších zemích EU

** Patentové spory většinou ústí k tomu, že jedna z firem zaplatí ** Oppo ani OnePlus však nechtějí platit 2,50 EUR za každý telefon ** Firmy už v Německu nesní prodávat, a to může platit i o dalších trzích

Martin Chroust
NěmeckoPatentSmartphony
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony