VanillaDesk – Service Desk software jako služba (SaaS)

Na český trh přichází integrovaný Service Desk software pro efektivní řízení IT služeb od společnosti VanillaDesk.
VanillaDesk – Service Desk software jako služba (SaaS)

Společnost VanillaDesk (www.vanilladesk.com) uvádí na náš trh integrovaný Service Desk software pro efektivní řízení IT služeb. VanillaDesk software je poskytován jako služba (Software as a Service) a je určen zejména pro středně velké organizace, díky své funkcionalitě a uplatňování ITIL® Best Practices se ale posouvá za tyto hranice.

Service Desk je centrální kontaktní místo poskytovatele IT služeb určené koncovým uživatelům, zpracovává incidenty i požadavky zákazníka a poskytuje rozhraní pro další činnosti v oblasti řízení IT služeb (jako jsou řízení změn, konfigurační management, řízení znalostní databáze, …).

Klepněte pro větší obrázek

ITIL® Best Practices. VanillaDesk organizacím přináší integrovaný Service Desk nástroj, který uvádí řízení IT služeb do souladu s mezinárodním rámcem ITIL®Best Practices. ITIL®Best Practices podrobně popisují funkce, procesy a činnosti, které IT organizaci pomáhají zajišťovat řízené, měřitelné a velmi kvalitní IT služby, jež vytvářejí hodnotu jak pro interní, tak i pro externí zákazníky.

VanillaDesk přichází s přednastavenými parametry a workflow, zaručuje tak jednoduchou a rychlou implementaci a výrazně napomáhá při zavádění vybraných ITIL®procesů v organizaci. VanillaDesk nabízí jednoduché, intuitivní a příjemné uživatelské rozhraní. Drtivá většina středně velkých organizací tak může tento nástroj začít používat prakticky okamžitě.

VanillaDesk do svého řešení zahrnuje klíčové ITIL®procesy: Incident Management, Problem Management, Request Fulfilment, Service Level Management, Asset and Configuration Management, Knowledge Management a Measurement and Reporting.

Measurement and Reporting. Právě prostřednictvím procesu Measurement and Reporting poskytuje IT manažerům detailní analýzu dodávaných IT služeb, vyhodnocuje jednotlivce, týmy, procesy a prezentuje trendy, nabízí tak kroky vedoucí ke zvyšování efektivity a kvality dodávaných IT služeb a tím i spokojenosti zákazníků.

Klepněte pro větší obrázek

Software as a Service. VanillaDesk je 100% webové řešení, které je přes internet dostupné jako služba. Abyste jej mohli používat, stačí vám jen přístup k internetu a standardní webový prohlížeč. Nepotřebujete žádnou infrastrukturu, HW, SW, není třeba vynakládat žádné náklady na jejich podporu a upgrade. S VanillaDesk máte k dispozici vždy nejnovější verzi, nejnovější funkcionalitu, pravidelný a bezproblémový upgrade.

Bezpečnost a vysoká dostupnost. VanillaDesk využívá přední datová centra a služby, které poskytuje Amazon Web Services cloud. VanillaDesk zaručuje důvěrnost, integritu a vysokou dostupnost všech zákaznických systémů a dat.

Příznivá cena. Nezáleží na tom, kolika zákazníkům poskytujete své služby, cena se odvíjí jen od velikosti vašeho týmu zajišťujícího podporu. VanillaDesk nabízí Free Edition a dvě komerční edice (Professional, Enterprise) za měsíční předplatné a velmi příznivou cenu.

Free edice. Vyzkoušejte si časově neomezenou plně funkční Free Edition pro omezený počet uživatelů. Pokud se za čas rozhodnete pro Professional nebo Enterprise Edition, budete moci na vybranou verzi plynule přejít i se svými uživatelskými daty.

Zákaznická podpora. Od 1. listopadu 2010 je zákaznická podpora poskytována i v českém jazyce.

Klepněte pro větší obrázek

Díky snadné a rychlé implementaci, příjemnému intuitivnímu uživatelskému rozhraní a příznivé ceně je VanillaDesk jedním z nejlepších ServiceDesk řešení jak pro středně velké organizace a interní oddělení IT, tak i pro externí poskytovatele IT služeb.

Vyzkoušejte zdarma Service Desk od VanillaDesk

 

www.vanilladesk.com

Další článek: Pokročilá technologie chlazení od Intelu nasává vzduch skrze klávesnici

Témata článku: Měsíční předplatné, Webové řešení, Dashboard, Příjemná cena, Detailní analýza, Asset Management, Uživatelské rozhraní, Best, Service, Příznivá cena, Reporting, Jak, Přednastavený parametr, Bezproblémové řešení, SaaS, Management


Určitě si přečtěte

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

AMD uvádí grafické karty Radeon RX 6800, 6800 XT a 6900 XT. Útočí přímo na modely od Nvidie

** AMD představilo tři nové grafické karty ** Všechny s architekturou RDNA2, kterou používají i PS5 a Xbox Series ** Karty útočí přímo na GeForce RTX 3000

Karel Javůrek | 77

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 148

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Jak sestavit rodokmen. Z informací, které jsou na internetu

Podrobný návod, jak hledat ve starých matrikách informace o předcích a nemuset při tom ani vstát od počítače. Základy internetové genealogie.

Marek Lutonský | 59


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu