Verbudrak
3. 3. 2021 • 14:15

Tak já nevím, ale přesně tak jsem si dycinky představoval doupě hackerů. Mě by spíš překvapilo, kdyby seděli v open space někde v proskleným officehousu s výhledem na řeku.

Protonic
Protonic
27. 2. 2021 • 14:26

Ty zlatý cihličky normálně volně, potom asi ta udaná gramáž není 100% shodná s realitou, asi nikdo neřeší, že s každou manipulací ohmatá pár atomů, ale tu nebo tamhle se může něco odštípnout, odřít, když jsem nakupoval slitky, tak to bylo zatavené ve fólii, aby ani atom nepřišel nazmar.

nevss
9. 2. 2021 • 14:23

Bez těch peněz a zlata to tam vypadá jako u mě.

Jiří Šmach
30. 1. 2021 • 20:20

on to nebyl Putin? vždyť to psali v době těch útoku za to je z RF

Jonnie
30. 1. 2021 • 6:59

V mojí "dílně", kde mám skladiště HW a stůl s pájecí stanicí to vypadá dost podobně.

dpcstb
29. 1. 2021 • 18:17

geniov uspokojuje nieco ine ako hmotne statky

Pavel Smolík
Pavel Smolík
29. 1. 2021 • 16:01

moc pěkné doupátko...kdo tohle psal, ten se může živit jako uklízečka, hajzlbába nebo novinář, ne jako ajťák 🙂

Michael Stanovský
Michael Stanovský
29. 1. 2021 • 10:30

Bordel? Ona je to to spíš taková dílna, kde přestavoval počítače. Novinářům cokoliv, co není vymazlená kancelář, připadá jako bordel. Každej ajťák, nejen bastlíř, je bordelář.
Pokud mu zabavili něco důležitýho, pak je ten chlapec trouba. Tajné věci má mít na nedohledatelném serveru, důležité věci také nemá mít u sebe, ale někde schované.
Třeba já mám servery (a zálohy) schované například ve stodole (kde konkrétně neřeknu), hlavně kvůli zlodějům nebo kdybychom vyhořeli. Cloudu moc nevěřím Navíc za terabajtové archívy fotek (asi tak 15TB) bych se nedoplatil. Být hackerem, tak cloudu nevěřím 100x.

acrux
29. 1. 2021 • 10:05

Nejvíc mě na tom překvapili ty (ještě odemčené) windows. Kdyby člověk něco takového dělal, tak se postará, aby nikdo nemohl k ničemu. (Což nakonec já dělám jen proto, že mám se zákazníky podepsaná NDA...)

hamik
29. 1. 2021 • 9:34

Jako jo, meli tam bordel jak v tanku a i to pristrojove vybaveni bylo dost ubohe, nicmene jestli si nejak predstavuju hackerske doupe, tak presne takhle.... ten brloh mel fajn genius loci 😀

jjfb
29. 1. 2021 • 9:15

Zajímavé, všude se psalo, že za těmi útoky jsou Rusové, patrně napojení na Kreml, a teď se ukazují Ukrajinci...

Dahlik
29. 1. 2021 • 8:21

To je nejaka nahrana sarada ne. Neco jako ta o nejnebezpecnejsim zlocinci a teroristovi vsech dob Usamovi, kteryho vyndali z chyse pod zemi.

xxxxxxx1111
29. 1. 2021 • 6:45

ukazuje to že každý může dosáhnout velkých úspěchu v sw a nepotřebuje moc peněz a naopak jak stat nesmyslně platí za sw zakázky ta eznamka atd

maxdevaine
29. 1. 2021 • 1:17

Takovej šrot, a ty PATA disky 😃.
To snad není možný, vždyť vyrejžovali tolik peněz a i přesto neinvestovali do upgrade, divný. Ale třeba je to tamní mentalitou, nevím.
Zdar Max

Určitě si přečtěte

Články odjinud