V Praze o víkendu proběhne veletrh práce pro programátory

V Praze o víkendu proběhne veletrh práce pro programátory

Po programátorech je natolik velká poptávka, že už kvůli tomu vznikl specializovaný veletrh práce pro programátory Jobs Dev. Letos se bude konat jeho druhý ročník a proběhne tuto sobotu v Praze. Je to skvělá příležitost pro programátory, kteří hledají nové uplatnění nebo uvažují o změně.

Na veletrhu se vám představí programátorské týmy z 55 firem. Budete si tak moci popovídat o tom, jak to u nich chodí, jak a v čem programují, na jakých projektech pracují a zjistíte, zda máte zkušenosti na to, aby o vás měli zájem. Prostě něco, co se z inzerátu nebo na prvním kole pohovoru běžně nedozvíte.

Klepněte pro větší obrázek

Na své si zde přijdou i ti, kteří už práci mají a chtějí třeba jen nahlédnout, jak to chodí jinde. Kromě toho den zpestří pět zajímavých přednášek:

  • Iakov Markov: Méně je více - jak psát znovupoužitelný kód
  • Tomáš Herceg: Microservices architektura a kontejnery v Microsoft Azure
  • Matus Gura: ArangoDB - multi-modelova NoSQL databaze v praxi
  • Jiří Jirsák: Jak IT mění svět automobilového průmyslu
  • Jan Tyl: NLP (Natural Language Processing) - zpracování přirozeného jazyka

Veletrh se koná v sobotu 19. 5. od 10.00 do 16.00 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Vstup je zdarma, jen je potřeba se zaregistrovat na webu www.jobsdev.cz.

Diskuze (9) Další článek: Elon Musk: „SpaceX letos vypustí víc raket, než jakákoliv země“

Témata článku: Microsoft, Praha, Automobilový průmysl, Velká poptávka, NLP, Skvělá příležitost, Letňany, Tomáš Herceg, Markov, Přirozený jazyk, Programátor, Specializovaný veletrh, Zajímavá přednáška, První kolo, Nové uplatnění, Programátorský tým, Druhý ročník, Expo, Veletrh

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů