V Praze o víkendu proběhne veletrh práce pro programátory

V Praze o víkendu proběhne veletrh práce pro programátory

Po programátorech je natolik velká poptávka, že už kvůli tomu vznikl specializovaný veletrh práce pro programátory Jobs Dev. Letos se bude konat jeho druhý ročník a proběhne tuto sobotu v Praze. Je to skvělá příležitost pro programátory, kteří hledají nové uplatnění nebo uvažují o změně.

Na veletrhu se vám představí programátorské týmy z 55 firem. Budete si tak moci popovídat o tom, jak to u nich chodí, jak a v čem programují, na jakých projektech pracují a zjistíte, zda máte zkušenosti na to, aby o vás měli zájem. Prostě něco, co se z inzerátu nebo na prvním kole pohovoru běžně nedozvíte.

Klepněte pro větší obrázek

Na své si zde přijdou i ti, kteří už práci mají a chtějí třeba jen nahlédnout, jak to chodí jinde. Kromě toho den zpestří pět zajímavých přednášek:

  • Iakov Markov: Méně je více - jak psát znovupoužitelný kód
  • Tomáš Herceg: Microservices architektura a kontejnery v Microsoft Azure
  • Matus Gura: ArangoDB - multi-modelova NoSQL databaze v praxi
  • Jiří Jirsák: Jak IT mění svět automobilového průmyslu
  • Jan Tyl: NLP (Natural Language Processing) - zpracování přirozeného jazyka

Veletrh se koná v sobotu 19. 5. od 10.00 do 16.00 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech. Vstup je zdarma, jen je potřeba se zaregistrovat na webu www.jobsdev.cz.

Diskuze (9) Další článek: Elon Musk: „SpaceX letos vypustí víc raket, než jakákoliv země“

Témata článku: Microsoft, Praha, Veletrh, Nové uplatnění, Velká poptávka, Druhý ročník, Letňany, Specializovaný veletrh, Programátor, Zajímavá přednáška, Tomáš Herceg, Automobilový průmysl, Expo, Markov, NLP, První kolo, Letná, Přirozený jazyk, Márkó, Skvělá příležitost, Programátorský tým


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF