Časopis Computer

V novém Computeru radíme, jak prodloužit výdrž notebooku

  • Dva velké testy: gamepady a levné inkoustovky
  • Průvodce nákupem digitálu
  • Důkladný test Sony PlayStation 5

V prvním Computeru roku 2021 jsme přinesli několik novinek: především se vrací naše oblíbené pitvy. Na skladě máme několik zajímavých produktů, kterým se podíváme do útrob. Premiérový díl jsme věnovali produktu sice malému, o to však zajímavějšímu: rozebrali jsme Apple Watch Sport. V přímém souboji proti sobě postavíme dva konkurenční produkty, nelítostně zhodnotíme jejich přednosti i nedostatky a vyhlásíme vítěze. 

Do testlabu jsme pozvali univerzální gamepady, které můžete připojit nejen k počítači a herní konzoli, ale i k mobilu či tabletu. V druhém testu jsme proti sobě postavili nejlevnější inkoustové multifunkce: stačí základ, nebo je lepší připlatit si za takzvanou tankovku? Našli jsme odpověď.

V hlavním tématu jsme se podívali na start 5G sítí v České republice. Začátky nejsou snadné, zvlášť, když aukce frekvencí určených pro tuto technologii teprve skončila. Operátoři si s tím však poradili a v roce 2021 můžeme čekat svižné rozšiřování pokrytí.

Předplaťte si Computer a získejte jako dárek kávovar Tchibo Caffissimo Easy Black v hodnotě 1 599 Kč. Objednávejte na www.ikiosek.cz.

V době virtuálních schůzek jistě oceníte náš přehled programů pro zpracování obrazu webkamery. A pokud plánujete nákup digitálního foťáku, jistě oceníte kompletního průvodce současnou nabídkou všech výrobců.

V novém Computeru najdete spousty tipů, triků, návodů a recenzí nejnovějších a nejzajímavějších produktů na trhu.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

 
CR2406_titulka2.jpg
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Diskuze (7) Další článek: Praha už informuje o zpoždění tramvají a zobrazuje jejich polohu na mapce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,