Časopis Computer

V novém Computeru radíme, jak prodloužit výdrž notebooku

  • Dva velké testy: gamepady a levné inkoustovky
  • Průvodce nákupem digitálu
  • Důkladný test Sony PlayStation 5

V prvním Computeru roku 2021 jsme přinesli několik novinek: především se vrací naše oblíbené pitvy. Na skladě máme několik zajímavých produktů, kterým se podíváme do útrob. Premiérový díl jsme věnovali produktu sice malému, o to však zajímavějšímu: rozebrali jsme Apple Watch Sport. V přímém souboji proti sobě postavíme dva konkurenční produkty, nelítostně zhodnotíme jejich přednosti i nedostatky a vyhlásíme vítěze. 

Do testlabu jsme pozvali univerzální gamepady, které můžete připojit nejen k počítači a herní konzoli, ale i k mobilu či tabletu. V druhém testu jsme proti sobě postavili nejlevnější inkoustové multifunkce: stačí základ, nebo je lepší připlatit si za takzvanou tankovku? Našli jsme odpověď.

V hlavním tématu jsme se podívali na start 5G sítí v České republice. Začátky nejsou snadné, zvlášť, když aukce frekvencí určených pro tuto technologii teprve skončila. Operátoři si s tím však poradili a v roce 2021 můžeme čekat svižné rozšiřování pokrytí.

Předplaťte si Computer a získejte jako dárek kávovar Tchibo Caffissimo Easy Black v hodnotě 1 599 Kč. Objednávejte na www.ikiosek.cz.

V době virtuálních schůzek jistě oceníte náš přehled programů pro zpracování obrazu webkamery. A pokud plánujete nákup digitálního foťáku, jistě oceníte kompletního průvodce současnou nabídkou všech výrobců.

V novém Computeru najdete spousty tipů, triků, návodů a recenzí nejnovějších a nejzajímavějších produktů na trhu.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2306_mockup.png
 

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. U tištěné verze ušetříte ve srovnání s nákupem na stáncích výrazných 438 Kč a jedno vydání vás vyjde jen na 82,50 Kč.

Diskuze (7) Další článek: Praha už informuje o zpoždění tramvají a zobrazuje jejich polohu na mapce

Témata článku: Časopis Computer, Apple, Notebooky, 5G, Fotoaparát, Playstation 5, Pro, Nejzajímavější produkt, Výdrž, Test, Computer, Česká republika, Sony Playstation, Produkt, Digitál, Průvodce, Gamepad, Přehled programů, Notebook, Apple Watch Sport, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz