Časopis Computer

V novém Computeru najdete dva megatesty: levné mobily a herní notebooky

  • Programy pro kontrolu dětí na počítači
  • Testujeme nový Xbox Series X
  • Co umí portál občana eIdentita

V posledním vydání roku 2020 najdete tradičně tipy na nejlepší vánoční dárky, které bychom sami chtěli pod jehličnanem. S tímto vědomím jsme volili i dva velké testy: levné mobily s Androidem do cenové hranice 5 500 Kč mohou být skvělým dárkem pro děti, teenagery, ale třeba i seniory. Naměřili jsme zásadní rozdíly ve výkonu, výdrži i výbavě.

Máte-li potomky, kteří v první půli roku poctivě studovali, můžete je obdarovat herním notebookem. Cenový strop 25 000 Kč sice znamená herní základ, nicméně i na těchto strojích si velmi dobře zahrajete, a navíc nejde o monstra, která je třeba převážet krosnou.

Nyní máte jedinečnou příležitost předplatit si Computer se slevou 30 % ve srovnání s volným prodejem. Druhou možností je získat jako dárek kávovar Cafissimo Easy Black. Více na www.ikiosek.cz.

V době distanční výuky je často pro rodiče složité ohlídat, zda se skutečně věnují studiu a ne zábavě. Vyzkoušeli jsme programy, které chování dětí na počítači omezí.

V novém Computeru najdete spousty tipů, triků, návodů a recenzí nejnovějších a nejzajímavějších produktů na trhu.

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc najdete nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

CR2407.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte na iKiosku. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí.

Doporučujeme také speciální vydání Nejlepší návody, tipy a aplikace pro mobily. Jak si s Androidem usnadnit život.

Váš názor Další článek: Windows 10 vylepšují správu aktualizací ovladačů hardwarových komponent počítače

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,