Microsoft | Simulátor | Flight Simulator

V MS Flight Simulatoru můžete přistát se stíhačkou na letadlové lodi. Vyšlo rozšíření Top Gun: Maverick

Pamatujete si, jak jsme v září loňského roku psali, že Rozšíření Top Gun pro MS Flight Simulator nabírá půlroční zpoždění? Tak ten den právě nastal! Bezplatné rozšíření Top Gun: Maverick pro Flight Simulator je konečně tady pro platformy Xbox a PC.

Nejnovější rozšíření populárního leteckého simulátoru vychází ze spolupráce s producenty akčního filmu Top Gun: Maverick z prostředí vojenských pilotů s Tomem Cruisem v hlavní roli. Hráči si tak díky hře budou moci vyzkoušet roli poručíka Peta „Mavericka“ Mitchella.

Top Gun v MSFS

Před usednutím do virtuálního kokpitu ikonických letadel čeká hráče nejprve pořádný výcvik. K dispozici jsou tři tréninkové mise se stíhacím bombardérem Boeing F/A-18E/F Super Hornet určené k nácviku složitých manévrů s tímto typem stroje.

Oficiální promo video podkreslené znělkou z dnes již takřka legendárního filmu ukazuje například start z letiště či přistání na letadlové lodi. Nechybí ani možnost proletět se nad několika okouzlujícími lokalitami, ve kterých se natáčel film Top Gun: Maverick.

Nový obsah pro virtuální piloty

Součástí rozšíření je pět nových výzev, které se soustředí na létání v nízké výšce vysokou rychlostí vyžadující maximální zručnost. Svou preciznost v ovládání stroje si hráči budou moci vyzkoušet při slibovaném adrenalinovém přistání na letadlové lodi.

Ve článku na blogu vývojáři ze společnosti Asobo také upozornili na přidání záhadného, dosud nepředstaveného hypersonického letounu, který je schopen dosáhnout rychlosti Mach 10 a výšky větší než 150 000 stop nad mořem. Podle příspěvku na Redditu se zřejmě bude jednat o letoun Aurora Darkstar SR-91, který přichází s doprovodnou misí.

„S potěšením oznamujeme, že Microsoft dnes vydal dlouho očekávaný letecký simulátor "Top Gun: Maverick". Rozvíjejte potřebné dovednosti a proplouvejte složitými situacemi, s nimiž se setkávají skuteční piloti Top Gunu v autentických lokacích včetně nejnáročnějšího přistání – na letadlové lodi. Tato nabídka posune vaše pilotní schopnosti až k nejzazším hranicím – a ještě dál,“ slibuje Asobo.

Diskuze (3) Další článek: Policie vytvořila deepfake video, aby pomohlo s vyšetřováním. Přineslo nová vodítka

Témata článku: Microsoft, Simulace, Letadla, Hudba, filmy, seriály, Létání, Reddit, Simulátor, Flight Simulator, Peto, Top Gun, Mitchell, Stíhačka, Maverick, Přistání, Letadlová loď, MS Flight Simulator, Rozšíření, MSFS, Film, Tom CruiseSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle
Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

Sociální síť BeReal jde proti proudu. Žádné filtry a přetvařování, tohle má být čistá realita

** BeReal je novou hvězdou mezi sociálními sítěmi ** Ukazuje pouze všední realitu běžných dní ** Aplikace vám jednou denně dá dvě minuty na poslání vlastní fotky

Martin Chroust
BeRealMobilní aplikaceSociální sítě
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Jak „vykrást“ jakýkoliv web. Vyzkoušíme si to na Doprácenakole.cz

Jak „vykrást“ jakýkoliv web. Vyzkoušíme si to na Doprácenakole.cz

** Mnohé webové služby nabízejí API pro vývojáře ** Většina ale nic takového nemá ** Jak strojově vytáhnout prakticky cokoliv z libovolného webu

Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuProgramování