Microsoft | Simulátor | Flight Simulator

V MS Flight Simulatoru můžete přistát se stíhačkou na letadlové lodi. Vyšlo rozšíření Top Gun: Maverick

Pamatujete si, jak jsme v září loňského roku psali, že Rozšíření Top Gun pro MS Flight Simulator nabírá půlroční zpoždění? Tak ten den právě nastal! Bezplatné rozšíření Top Gun: Maverick pro Flight Simulator je konečně tady pro platformy Xbox a PC.

Nejnovější rozšíření populárního leteckého simulátoru vychází ze spolupráce s producenty akčního filmu Top Gun: Maverick z prostředí vojenských pilotů s Tomem Cruisem v hlavní roli. Hráči si tak díky hře budou moci vyzkoušet roli poručíka Peta „Mavericka“ Mitchella.

Top Gun v MSFS

Před usednutím do virtuálního kokpitu ikonických letadel čeká hráče nejprve pořádný výcvik. K dispozici jsou tři tréninkové mise se stíhacím bombardérem Boeing F/A-18E/F Super Hornet určené k nácviku složitých manévrů s tímto typem stroje.

Oficiální promo video podkreslené znělkou z dnes již takřka legendárního filmu ukazuje například start z letiště či přistání na letadlové lodi. Nechybí ani možnost proletět se nad několika okouzlujícími lokalitami, ve kterých se natáčel film Top Gun: Maverick.

Nový obsah pro virtuální piloty

Součástí rozšíření je pět nových výzev, které se soustředí na létání v nízké výšce vysokou rychlostí vyžadující maximální zručnost. Svou preciznost v ovládání stroje si hráči budou moci vyzkoušet při slibovaném adrenalinovém přistání na letadlové lodi.

Ve článku na blogu vývojáři ze společnosti Asobo také upozornili na přidání záhadného, dosud nepředstaveného hypersonického letounu, který je schopen dosáhnout rychlosti Mach 10 a výšky větší než 150 000 stop nad mořem. Podle příspěvku na Redditu se zřejmě bude jednat o letoun Aurora Darkstar SR-91, který přichází s doprovodnou misí.

„S potěšením oznamujeme, že Microsoft dnes vydal dlouho očekávaný letecký simulátor "Top Gun: Maverick". Rozvíjejte potřebné dovednosti a proplouvejte složitými situacemi, s nimiž se setkávají skuteční piloti Top Gunu v autentických lokacích včetně nejnáročnějšího přistání – na letadlové lodi. Tato nabídka posune vaše pilotní schopnosti až k nejzazším hranicím – a ještě dál,“ slibuje Asobo.

Diskuze (3) Další článek: Policie vytvořila deepfake video, aby pomohlo s vyšetřováním. Přineslo nová vodítka

Témata článku: Microsoft, Hudba, filmy, seriály, Letadla, Simulace, Reddit, Létání, Simulátor, Flight Simulator, MS Flight Simulator, Maverick, Peto, Letadlová loď, Přistání, Film, Rozšíření, Top Gun, Tom Cruise, MSFS, Stíhačka, Mitchell