Úžasně rychlý HTC Desire

Hledáte aktuálně super nadupaný a rychlý telefon, se kterým zažijete spousty zábavy? Našli jsme ho za vás. Je jím HTC Desire.

Spolehlivý a rychlý pomocník v každodenní komunikaci s přáteli, rodinou, kolegy a při vykonávání pracovních úkolů. Přesně takový je HTC Desire, smartphone s 1 GHz procesorem, operačním systémem Android 2.1 s uživatelským rozhraním HTC Sence a 3,7“ velkým multidotykovým kapacitním AMOLED displejem. Jeho velikost vám zpříjemní hledání na internetu, komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, ale také vyřizování pracovních záležitostí – např. čtení e-mailů nebo plánování schůzek v přehledném kalendáři.

Zábava s HTC Desire

Práce je pro vás důležitá, ale zároveň se chcete ve volných chvílích bavit s přáteli nebo se podívat na zajímavý klip. Díky velkému AMOLED displeji se vám budou dobře psát také příspěvky na sociální sítě. Rovněž oceníte jeho dobré rozlišení při sledování klipů na YouTube.

Soutěž o HTC Desire

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

S HTC Desire se neztratíte

Přístroj můžete bez problémů používat jako náhradu za klasickou GPS navigaci v autě, někteří uživatelé ocení kompas. To vše se vám zobrazí na 3,7“ velkém displeji. V případě, že rádi cestujete a chcete si ukládat vybraná navštívená místa, tak oceníte Footprints. Stačí si jen přes nabídku aplikace pořídit obrázek daného místa, ke kterému se automaticky přiřadí GPS souřadnice, navíc si k němu můžete přidat textovou nebo hlasovou poznámku, popř. telefonní kontakt. Uložená místa si lze filtrovat do vybraných kategorií (např. nakupování, ubytování, stavování a volný čas).

Klepněte pro větší obrázek 

Prohlédněte si HTC Desire z blízka na YouTube.

Rychlé a přehledné psaní zpráv a e-mailů

Textové zprávy se v HTC Desire zobrazují v tzv. chat režimu, na obrazovce telefonu tedy vidíte seznam osob, s nimiž jste si psali SMS, po rozkliknutí se pak objeví celá historie konverzace. Pokud chcete psát zprávy na větší klávesnici, stačí, když telefon otočíte do ležaté polohy a můžete začít. Pokud potřebujete být neustále na e-mailu, můžete si Desire nastavit automatické stahování zpráv. Díky balíčku Quick Office otevřete snadno a rychle přílohy mailů, na které můžete obratem reagovat.

HTC Desire s 1 GHz procesorem je vysoce výkonný smart telefon, který se stane vaším věrným společníkem při práci i zábavě.

Více informací, včetně technických parametrů, najdete na webu HTC.

Klepněte pro větší obrázek 

Chcete nadupaný HTC Desire vyhrát? Zúčastněte se naší soutěže. Třeba právě na vás se usměje štěstí. Pro účast v soutěži klikněte ZDE.

…protože nepotřebujete dostat telefon, ale aby telefon dostal vás…

Další článek: Mandriva je zachráněna, našla investory

Témata článku: HTC, HTC Desire Z, GPS Centrum, HTC Desire, Velký pomocník, Pracovní úkol, Auto GPS, Desire, Dobrý pomocník, Navigace na Mall.cz


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 31

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

Windows 10 podle našich čtenářů: Poslali jste nám skoro 300 nápadů, jak je vylepšit

** Microsoft aktualizuje Windows 10 dvakrát ročně ** Jenže praktických novinek už není tolik jako dříve ** Poslali jste nám skoro 300 tipů, co by se měly Desítky ještě naučit

Jakub Čížek | 139


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky