Sociální sítě | Twitter

Už to vypadalo, že Twitter chystá možnost editování tweetů. Jednalo se ale o chybu

Po možnosti upravit své tweety volají uživatelé na Twitteru roky, sociální síť ale tuto funkci odmítá zavést. Nyní se na chvíli objevila naděje, že se přeci jen chystá, následně ale byla dementována s tím, že se jedná o pouhou chybu.

Od neděle se některým uživatelům na Twitteru začalo objevovat poněkud zvláštní chování. Jakmile smazali odpověď na tweet a začali vytvářet novou, zkopíroval se původní text a tak bylo možné snadno opravit chyby, byť odesláním nového tweetu. Sice oklikou, ale přeci se tak někteří konečně dočkali funkce editovat své zprávy.

To umožňuje třeba Facebook, který následně u příspěvku zobrazí i historii úprav. Twitter se ale podobné funkci brání a prozatím vždy uváděl, že ji ani nechystá. Nyní to tedy konečně vypadalo na změnu názoru, naděje ale sama sociální síť poměrně brzy opět ukončila. Mluvčí Twitteru se totiž vyjádřila, že se jedná o pouhou chybu a aktuálně ji vyšetřují. Pokud tak tuto „novinku“ máte, pravděpodobně o ní za chvíli opět přijdete.

Zdroj: The Verge

Diskuze (1) Další článek: Marketingový fail jménem USB aneb když se tvůrci nedohodnou na názvu ani konektoru

Témata článku: Software, Historie, Facebook, Internet, Sociální sítě, Twitter, Komunikace, Tweet, Chyba, Možnost, The Verge, Editování, Sociální síť

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk