Sociální sítě | Twitter

Už to vypadalo, že Twitter chystá možnost editování tweetů. Jednalo se ale o chybu

Po možnosti upravit své tweety volají uživatelé na Twitteru roky, sociální síť ale tuto funkci odmítá zavést. Nyní se na chvíli objevila naděje, že se přeci jen chystá, následně ale byla dementována s tím, že se jedná o pouhou chybu.

Od neděle se některým uživatelům na Twitteru začalo objevovat poněkud zvláštní chování. Jakmile smazali odpověď na tweet a začali vytvářet novou, zkopíroval se původní text a tak bylo možné snadno opravit chyby, byť odesláním nového tweetu. Sice oklikou, ale přeci se tak někteří konečně dočkali funkce editovat své zprávy.

To umožňuje třeba Facebook, který následně u příspěvku zobrazí i historii úprav. Twitter se ale podobné funkci brání a prozatím vždy uváděl, že ji ani nechystá. Nyní to tedy konečně vypadalo na změnu názoru, naděje ale sama sociální síť poměrně brzy opět ukončila. Mluvčí Twitteru se totiž vyjádřila, že se jedná o pouhou chybu a aktuálně ji vyšetřují. Pokud tak tuto „novinku“ máte, pravděpodobně o ní za chvíli opět přijdete.

Zdroj: The Verge

Diskuze (1) Další článek: Marketingový fail jménem USB aneb když se tvůrci nedohodnou na názvu ani konektoru

Témata článku: Software, Facebook, Sociální sítě, Internet, Historie, Twitter, Komunikace, Chyba, Tweet, Možnost, Editování, The Verge, Sociální síťJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Recenze filmu Venom 2: Carnage přichází. Nepoučení se z chyb jedničky provází souboj vetřelců

Recenze filmu Venom 2: Carnage přichází. Nepoučení se z chyb jedničky provází souboj vetřelců

Výměna na režisérské stoličce, kratší stopáž, ale stále stejné chyby v profilaci postav i tónu filmu.

Marek Čech
Recenze filmů
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment