Už nemusíte používat Edge. Tento doplněk vám synchronizuje Chrome s Windows Timeline

Windows Timeline jsou jednou z větších novinek, které přišly v rámci April 2018 Update, prozatím ji ale podporuje velmi málo programů. Z prohlížečů je to nativně pouze Edge, nyní si ale můžete stáhnout doplněk pro Chrome, který vaši historii procházení zobrazí přímo v systému.

Díky Timeline můžete v rámci Windows vidět historii otevřených souborů či navštívených stránek ze všech podporovaných programů, prozatím je ale podpora ze strany vývojářů poměrně malá a tak povětšinou zeje prázdnotou. Pokud ale používáte prohlížeč Chrome, můžete si doinstalovat jednoduchý doplněk, který vaši historii procházení synchronizuje s Microsoft účtem a Windows Timeline.

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk Timeline Support můžete stahovat z Chrome Webstore.

Díky tomu ji uvidíte na všech počítačích, kde jste přihlášeni do svého Microsoft účtu (nehledě na to, zda zde máte nainstalovaný Chrome s patřičným doplňkem). Můžete tak snadno pokračovat kde jste skončili či případně využít vyhledávání. Doplněk také umožní nastavit, si, po jakém časovém limitu bude stránky zaznamenávat, nebude vám tak plevelit Timeline různými přesměrováními apod.

Doplněk Timeline Support byl chvíli nedostupný kvůli sporu ohledně ochranné známky – původně v názvu obsahoval slovo „Windows“. Nyní ale vývojář jméno změnil a můžete jej opět stahovat z Chrome Webstore.

Jak funguje Windows Timeline?

Diskuze (9) Další článek: Druhá nejsilnější raketa Delta IV Heavy odstartovala. Podívejte se na skvělé noční fotky

Témata článku: Microsoft, Windows 10, Windows, Prohlížeče, Chrome, April 2018 Update, Edge, Doplňky do prohlížeče, Fluent Design, Časový limit, Podporovaný program, Jednoduchý doplněk, Timeline, Prohlížeč, Doplňky, Velká novinka, Ochranná známka, Procházení, Navštívená stránka, Otevřený soubor


Určitě si přečtěte

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 19

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

Velká podzimní aktualizace: Co nového teď najdete ve Windows 10

** Microsoft se opět snaží spojit telefony a počítače. ** Místo velkých novinek se zaměřil spíše na drobná vylepšení. ** Vyhledávání je konečně použitelné a hledá téměř všude.

Vladislav Kluska | 78

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

Loopwheels znovu vymyslelo kolo. Místo drátů má v ráfcích kompozitové pružiny, které vylepší komfort jízdy

** Proč vymýšlet kolo? Protože ho lze vymyslet lépe! ** Kola Loopwheels nabízejí integrované odpružení ** Cílem je poskytnout pohodlnější a klidnější jízdu

Karel Kilián | 14


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku