Windows 10 | Chrome | Doplňky do prohlížeče

Už nemusíte používat Edge. Tento doplněk vám synchronizuje Chrome s Windows Timeline

Windows Timeline jsou jednou z větších novinek, které přišly v rámci April 2018 Update, prozatím ji ale podporuje velmi málo programů. Z prohlížečů je to nativně pouze Edge, nyní si ale můžete stáhnout doplněk pro Chrome, který vaši historii procházení zobrazí přímo v systému.

Díky Timeline můžete v rámci Windows vidět historii otevřených souborů či navštívených stránek ze všech podporovaných programů, prozatím je ale podpora ze strany vývojářů poměrně malá a tak povětšinou zeje prázdnotou. Pokud ale používáte prohlížeč Chrome, můžete si doinstalovat jednoduchý doplněk, který vaši historii procházení synchronizuje s Microsoft účtem a Windows Timeline.

Klepněte pro větší obrázek
Doplněk Timeline Support můžete stahovat z Chrome Webstore.

Díky tomu ji uvidíte na všech počítačích, kde jste přihlášeni do svého Microsoft účtu (nehledě na to, zda zde máte nainstalovaný Chrome s patřičným doplňkem). Můžete tak snadno pokračovat kde jste skončili či případně využít vyhledávání. Doplněk také umožní nastavit, si, po jakém časovém limitu bude stránky zaznamenávat, nebude vám tak plevelit Timeline různými přesměrováními apod.

Doplněk Timeline Support byl chvíli nedostupný kvůli sporu ohledně ochranné známky – původně v názvu obsahoval slovo „Windows“. Nyní ale vývojář jméno změnil a můžete jej opět stahovat z Chrome Webstore.

Jak funguje Windows Timeline?

Diskuze (9) Další článek: Druhá nejsilnější raketa Delta IV Heavy odstartovala. Podívejte se na skvělé noční fotky

Témata článku: Microsoft, Windows, Prohlížeče, Windows 10, Chrome, Edge, Doplňky do prohlížeče, Fluent Design, April 2018 Update, Doplňky, Časový limit, Ochranná známka, Podporovaný program, Prohlížeč, Velká novinka, Chrome Webstore, Otevřený soubor, Procházení, Window, Navštívená stránka, Jednoduchý doplněk, NEM, Timeline


Určitě si přečtěte

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor