Android | Návody | Smartphone

Úvodní nastavení telefonu s Androidem. Jak přenést data, aniž byste zabili celé odpoledne

Pořídili jste si nový telefon a chystáte se ho zapnout? Provedeme vás prvními kroky tak, abyste nepřišli o žádná důležitá data.

Pořízení nového telefonu je radost, ale také „zábava“ na celé odpoledne, než se povede vše nastavit. Pokud přecházíte z jiného Androidu, je situace jednodušší, protože s řadou úkonů pomůžou cloudové služby Googlu.

Hned na začátku však musíme upozornit, že co výrobce, to jiný operační systém. Mohou vkládat do úvodního nastavení vlastní kroky. Jednotlivé obrazovky se mohou vizuálně i obsahově lišit od těch, které uvidíte v článku. Úvodní tip: Pokud nemáte neomezený datový tarif, nastavení nového telefonu provádějte v dosahu Wi-Fi.

3, 2, 1, začínáme

V prvním kroku tedy přesuňte SIM kartu ze starého do nového telefonu. Při používání „špendlíku“ pro vysunutí šuplíku se SIM kartou si dejte pozor, abyste jej omylem nestrčili do otvoru mikrofonu – i to se stává. Po zapnutí nového telefonu vás čekají úvodní animace a po jejich skončení by se měla zobrazit uvítací obrazovka, z ní pokračujte tlačítkem Další.

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Google, Gmail, Články z Computeru, Android, iPhone, Samsung, Google Pay, Disk Google, Xiaomi, NAS, SMS, Smartphone, Návody, Téma, Nový telefon, Nastavení, Telefon, Česká republika, Tlačítko, Data, SIM karta, Starý telefon, Aplikace, MMS, Google Play, Telefony s Androidem na Heureka.czSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware
Facebook a Instagram mohou přes své prohlížeče sledovat veškerou vaši aktivitu, odhalila analýza
Markéta Mikešová
SledováníSoukromíInstagramFacebookSociální sítě
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony