UPS bude doručovat emaily

To si takhle zavoláte, přijede chlápek, sedne si k vašemu počítači, zmáčkne tlačítko "send" a vy...
To si takhle zavoláte, přijede chlápek, sedne si k vašemu počítači, zmáčkne tlačítko "send" a vy zaplatíte tisíc korun ani nemrknete. Ne – tak o takovou službu by asi nebyl zájem a nikdo ji zatím nenabízí, zato následující ano: od července bude UPS v Severní Americe doručovat dokumenty po Internetu. Systém bude používat digitálních certifikátů identifikujících odesilatele i adresáta, kryptování, potvrzování doručení zásilky, pojištění zásilky až do výše 100 000 USD a audit třetí nezávislé instituce. Vnitrostátní doručování je za 5,35 USD, mezinárodní 10,70 USD. UPS věří, že o takovou službu bude zájem.

Mecklermedia vydává denní zpravodajství ze světa Internetu internetnews.com a stojí i za prominentní doménou internet.com. Již dříve svoje informační zdroje obohatila o servery jako Webreference.com (vše o technologiích webu) anebo o server se sharewarem CWSApps List (ten čtvrtý vedle Windows95.com, Tucows a download.com). Rýsuje se zde zřejmá paralela – svým vydavatelským potenciálem se Mecklermedia pouští do přímé konkurence c|netu a jeho zpravodajským a technologickým serverům.

Váš názor Další článek: Tři sady od IBM tvoří konkurenci pro Microsoft Windows NT Server, Back Office a Small Business Server

Témata článku: , , , , ,