Nejlepší programy | PDF

Úprava PDF: Nejlepší nástroje pro editování dokumentů ve formátu PDF

  • Editovat PDF umí i Word, občas si ale neporadí s formátováním.
  • Existuje spousta placených řešení, které nabízí nespočet funkcí.
  • Možné je ale vybírat i z řešení zdarma.

Adobe Acrobat Pro DC

Program pro prohlížení PDF souborů od Adobe – Acrobat Reader DC – je velice rozšířený. V základní bezplatné verzi však umožňuje PDF soubory pouze prohlížet. Existuje ovšem i v placené formě zvané Acrobat Pro DC, která umožňuje PDF soubory i editovat a dále s nimi pracovat.

Klepněte pro větší obrázek
Rozhraní placené verze Acrobatu je stejné jako u klasické zdarma.

Jak je bohužel u firmy Adobe již zvykem, jednorázová licence není dostupná a je nutné zakoupit předplatné. Do něj si můžete kromě Pro verze programu přidat i další doplňkové služby od Adobe. Základní cena je 15,72 € za měsíc, u vyšší verze 18,4 € v případě ročního předplatného. Programy tedy nejsou zrovna levné a vyplatí se do nich investovat asi jen firmám.

Diskuze (20) Další článek: Akademik Lomonosov opustil loděnici: Rusko spustilo na vodu „jaderný Titanic“

Témata článku: Microsoft, Software, Microsoft Office, Nejlepší programy, Open source, Tipy, PDF, Microsoft Word, Adobe, PDF Reader, Text, Virtuální tiskárna, Komentování, Formátování, Placená forma, Adobe Acrobat Reader, Placená verze, Jednorázová licence, Editování, Edita PDF, Základní cena, Doplňkový program, OCR, Webový prohlížeč, Typ dokumentu, Software na Heureka.cz