Update Windows 10 zapomněl všechny sítě Wi-Fi? Ještě jednou restartujte

Update Windows 10 zapomněl všechny sítě Wi-Fi? Ještě jednou restartujte

Někteří uživatelé, kteří už přešli na říjnový update Windows 10, si stěžují, že jim po přihlášení do nové verze zmizely ze seznamu všechny známé sítě Wi-Fi. Se stejným problémem jsem se setkal i na svém pracovním laptopu.

Naštěstí je to jen kosmetická záležitost. Pokud se vám to stane také a po aktualizaci systém zapomene všechny známé bezdrátové sítě a jejich uložená hesla, nepanikařte, chvíli počkejte a znovu restartujte počítač. Poté by už mělo být vše v pořádku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Zleva: Seznam známých sítí před aktualizací, ztracená hesla po prvním přihlášení do říjnových Windows 10 a konečně seznam známých sítí po druhém restartu, který vše vrátil zpět a vše funguje.

Tato drobná nepříjemnost je nejspíše způsobená tím, že po prvním přihlášení do nových Windows 10 systém stále dokončuje některé operace a jednou z nich je nejspíše i obnova konfigurace.

Diskuze (48) Další článek: Zapomeňte na 802.11n nebo 802.11ac. Wi-Fi Alliance představila nové označování

Témata článku: Microsoft, Windows, October 2018 Update, Windows 10, Operační systémy, Aktualizace, Wi-Fi, Heslo, Přihlášení, Nový windows, První přihlášení, Drobná nepříjemnost, Stejný problém, Uložené heslo, Nová verze, Pracovní laptop, Update, Seznam, Síť


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku