PR články

UPC nyní nabízí firmám nejvýhodnější rychlé symetrické připojení

Reklama 19. dubna 2017
Jaká je ničivá síla Matky všech bomb?
Pro firemní zákazníky, kteří chtějí být připojeni rychle a na kvalitní optické síti s vysokou garancí dostupnosti a dohledem 24/7 každý den v roce má UPC Business časově dostupnou nabídku za nejlepších podmínek na trhu. Od dubna do června o ni může požádat jakákoli firma.
UPC nyní nabízí firmám nejvýhodnější rychlé symetrické připojení

S UPC můžete mít k dispozici 1 120 000 km monitorovaných optických vláken v České republice a zároveň napojení na mezinárodní optickou síť, kterou provozuje mateřská společnost UPC, Liberty Global. Aktuálně můžete velmi výhodně získat symetrické připojení, které je nejen stabilní, ale nabízí stejnou rychlost oběma směry, download i upload. V České republice je UPC největší TIER 1 datový poskytovatel s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků. Celá síť UPC je vybudovaná na bázi kruhové topologie a zabezpečuje maximální dostupnost a stoprocentní zálohování připojení.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátor na českém trhu. Pokud máte zájem také využívat jeho služeb, vyplňte formulář zde nebo zavolejte na 844 000 800. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma nebo velká korporace.

Další článek: Jaká je ničivá síla Matky všech bomb?

Témata článku: PR článkyHerní filosofie: jak se hrálo před čtvrt stoletím aneb počínající krize průmyslu

Herní filosofie: jak se hrálo před čtvrt stoletím aneb počínající krize průmyslu

Máte rádi nostalgické vzpomínání? My ano a dost věcí jsme si díky tomu uvědomili.

Ladislav Novák
Retro
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět