UPC Business letos připojilo do optické sítě dalších 31 business center

Rok 2017 byl ve znamení růstu a k němu patří investice. UPC se zaměřilo hlavně na budování nových sítí pro firmy a podnikatele.
UPC Business letos připojilo do optické sítě dalších 31 business center

Řada z nich sídlí v business centrech, a právě v nich společnost letos velmi rychlým tempem zpřístupnila rychlé, bezpečné a spolehlivé připojení k internetu. Za celý rok UPC nově připojilo celkem 31 administrativních projektů.

Mezi nově připojená centra, kde je k dispozici vysokokapacitní síť, patří například Waltrovka Aviatica v pražských Jinonicích, Rustonka v Karlíně, brněnský Areál Slatina, Triniti Office Center také v Brně a řada dalších míst, kde stovky až tisíce lidí každý pracovní den potřebují být spolehlivě online a využívat data bez jakýchkoli omezení. Celkem je na konci roku 2017 v celé České republice k síti UPC připojeno 56 business center.

Společnost letos rozšiřovala síť i mimo administrativní budovy. Do konce třetího čtvrtletí roku byly digitální služby UPC dostupné celkem na více než 1 482 000 koncových bodů, což je o 71 000 více než ve stejném období o rok dříve.

Dohromady má UPC v celé republice více než 6 000 kilometrů optických tras, které dohromady obsahují 1 120 000 km monitorovaných optických vláken. To vše je součástí mezinárodní optické sítě, kterou provozuje mateřská společnost UPC Liberty Global. Česká síť UPC je napojena přímo na hlavní mezinárodní datovou tepnu UPC – Aortu – rychlostí 3 Tbps. To je velká výhoda pro každého, kdo potřebuje být spolehlivě propojen se světem. V České republice je UPC největším TIER 1 datovým poskytovatelem s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků.

Tým UPC Business navíc velmi dbá i na bezpečnost. S novou službou Anti-DDoS a konektivitou od UPC mohou střední a velké firmy své sítě aktivně chránit a zamezit i útokům ze zahraničí ještě předtím, než doputují do českých datových sítí.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátorem na českém trhu. Pokud máte také zájem využívat jeho služeb, vyplňte formulář zde nebo zavolejte na číslo 800 872 400. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma, nebo velká korporace.

Další článek: Senzace se nekoná. Mezihvězdný asteroid 'Oumuamua je nejspíš jen stará skála pokrytá krustou


Určitě si přečtěte

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek | 73Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu