UPC Business letos připojilo do optické sítě dalších 31 business center

Rok 2017 byl ve znamení růstu a k němu patří investice. UPC se zaměřilo hlavně na budování nových sítí pro firmy a podnikatele.
UPC Business letos připojilo do optické sítě dalších 31 business center

Řada z nich sídlí v business centrech, a právě v nich společnost letos velmi rychlým tempem zpřístupnila rychlé, bezpečné a spolehlivé připojení k internetu. Za celý rok UPC nově připojilo celkem 31 administrativních projektů.

Mezi nově připojená centra, kde je k dispozici vysokokapacitní síť, patří například Waltrovka Aviatica v pražských Jinonicích, Rustonka v Karlíně, brněnský Areál Slatina, Triniti Office Center také v Brně a řada dalších míst, kde stovky až tisíce lidí každý pracovní den potřebují být spolehlivě online a využívat data bez jakýchkoli omezení. Celkem je na konci roku 2017 v celé České republice k síti UPC připojeno 56 business center.

Společnost letos rozšiřovala síť i mimo administrativní budovy. Do konce třetího čtvrtletí roku byly digitální služby UPC dostupné celkem na více než 1 482 000 koncových bodů, což je o 71 000 více než ve stejném období o rok dříve.

Dohromady má UPC v celé republice více než 6 000 kilometrů optických tras, které dohromady obsahují 1 120 000 km monitorovaných optických vláken. To vše je součástí mezinárodní optické sítě, kterou provozuje mateřská společnost UPC Liberty Global. Česká síť UPC je napojena přímo na hlavní mezinárodní datovou tepnu UPC – Aortu – rychlostí 3 Tbps. To je velká výhoda pro každého, kdo potřebuje být spolehlivě propojen se světem. V České republice je UPC největším TIER 1 datovým poskytovatelem s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků.

Tým UPC Business navíc velmi dbá i na bezpečnost. S novou službou Anti-DDoS a konektivitou od UPC mohou střední a velké firmy své sítě aktivně chránit a zamezit i útokům ze zahraničí ještě předtím, než doputují do českých datových sítí.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátorem na českém trhu. Pokud máte také zájem využívat jeho služeb, vyplňte formulář zde nebo zavolejte na číslo 800 872 400. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma, nebo velká korporace.

Další článek: Senzace se nekoná. Mezihvězdný asteroid 'Oumuamua je nejspíš jen stará skála pokrytá krustou


Určitě si přečtěte

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 35

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

Nejlepší hardware: Skládáme nenáročnou sestavu i extrém na hry

** Poradíme, jaký se teď vyplatí koupit hardware ** Procesory, desky, paměti, grafické karty... je z čeho vybírat ** Počítač ale nemusíte skládat, ukážeme i výhodné hotové počítače

Stanislav Janů | 7

Tesla v režimu autopilota nabourala do stojícího auta, majitel podává žalobu

Tesla v režimu autopilota nabourala do stojícího auta, majitel podává žalobu

** Tesla Model S nabourala na dálnici do stojícího auta ** V tu chvíli jela v režimu autopilota, zatímco řidič odpočíval ** Hudson nyní žaluje Teslu, že slibuje něco, co neplní

Karel Kilián | 96Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů