PR články

UPC Aorta: nejrobustnější mezinárodní síť s certifikací Tier 1

Spolehlivý a kvalitní internet je základem každé úspěšné firmy. Musí být dostupný a pod dohledem techniků 24 hodin každý den v roce, mít stabilní rychlost stahování, ale i nahrávání souborů na internet a navíc být napojený na nejlepší optickou síť, jakou najdete nejen v České republice, ale v celé Evropě. S UPC Business si můžete být jistí, že toto vše budete mít. Až do června navíc za zvýhodněnou cenu.

Když hledáte to nejspolehlivější a nejlepší připojení, je dobré se spolehnout na partnera, který má vlastní moderní infrastrukturu i optickou síť. S UPC Business můžete mít k dispozici 1 120 000 km monitorovaných optických vláken v České republice a zároveň napojení na mezinárodní optickou síť, kterou provozuje mateřská společnost UPC Liberty Global. Česká síť UPC je přímo napojena na hlavní mezinárodní datovou tepnu UPC – Aortu – rychlostí 3 Tbps.

image1.png

V České republice je UPC největším TIER 1 datovým poskytovatelem s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků. Celá síť UPC je vybudovaná na bázi kruhové technologie a zabezpečuje maximální dostupnost a stoprocentní zálohování připojení. Aktuálně můžete navíc využít velmi výhodné nabídky na symetrické připojení, které je nejen stabilní, ale nabízí stejnou rychlost oběma směry, download i upload.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátorem na českém trhu. Pokud máte také zájem využívat jeho služeb, vyplňte formulář zde nebo zavolejte na číslo 844 000 800. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma nebo velká korporace.

Další článek: Apple prý už začal vyrábět vlastní chytrý reproduktor, k představení by mohlo dojít už za pár dní na konferenci WWDC

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,