Unikátní D.A.P. Jukebox v aukci

Creative JukeBox s kompletní diskografií Genesis a podpisy kapely na obalu za vyvolávací cenu 999 Kč.
MP3 přehrávač D.A.P. JukeBox je sám o sobě velmi lákavé zařízení, které stojí za to. Nyní navíc budete mít možnost získat jeho speciální edici v lákavé aukci, jejíž výtěžek půjde na dobročinné účely. Dražit se budou unikátní kousky vytvořené ve spolupráci s kapelami Genesis, Dire Straits a Janem-Michelem Jarre, u nás v republice se budeou ale dražit jen Genesis a Dire Straits. Tyto speciální kousky mají na 6GB disku standardního JukeBoxu kompletní diskografie zmíněných autorů, navíc je kryt přístroje pomalován ve stylu daného autora a opatřen podpisy všech členů kapely.

Prvním draženým kouskem bude od prvního července JukeBox s kompletní diskografií Genesis. V přehrávači bude 22 alb ve formátu MP3, pomalovaný kryt s podpisy členů kapely. Výtěžek z prodeje varianty Genesis půjde na účet Nadačního fondu Českého rozhlasu, který podporuje začínající umělce a z prodeje Dire Straits bude financována nadace Život dětem, která jej využije v rámci výstavby pavilonu v Motolské nemocnici, kde se bude léčit dětská leukemie.

Vyvolávací cena přístrojů bude velice lákavých 999 Kč a aukce bude probíhat na adrese dobrocinna.aukce.cz. Partnerem je tedy náš aukční server Aukce.cz a tak budete moci při získávání tohoto sběratelského unikátu využívat všech bohatých možností, které jsou na něm k dispozici.

Váš názor Další článek: Michael Dell dnes v Praze

Témata článku: Unikát, Jukebox, DAP, Dobročinný účel, Leukemie, Genesis, Speciální edice, Nadační fond


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch