Unicorn racionálně

Česká firma Unicorn uspořádala 17. února v Praze ve spolupráci se společností Rational Software celodenní symposium, sponzorované Microsoft Developers Network.
Česká firma Unicorn uspořádala 17. února v Praze ve spolupráci se společností Rational Software celodenní symposium, sponzorované Microsoft Developers Network. Toto symposium navazuje na celosvětovou sérii softwarových symposií, pořádaných společností Rational Software.

Symposium mělo vzdělávací charakter a seznámilo účastníky s technikami a postupy zvyšujícími produktivitu a úspěšnost týmového vývoje softwaru.

Symposium bylo rozděleno na dvě části – na část pro pracovníky, podílející se na řízení softwarových projektů, kteří se seznámili s ověřenými praktikami podporujícími zvýšení produktivity a úspěšnosti práce softwarových týmů s Unified Modeling Language (UML) a s metodologií Rational Unified Process.

Druhá část byla určena všem členům vývojového týmu. V jednotlivých přednáškách se účastníci seznámili s konkrétními produkty Rational Software a s odpovídajícími postupy uplatňovanými při softwarovém vývoji.

Unicorn Distribution zastupuje společnost Rational Software na našem trhu a slovenském trhu.

Váš názor Další článek: Macromedia uvádí Fireworks 2

Témata článku: Software, Microsoft, Modeling, Jednotlivý člen, Rational, Unicorn


Určitě si přečtěte

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

** Která klasická webová mapa se vám líbí nejvíce? ** Srovnali jsme šest velkých služeb v několika situacích ** Hlasujte v anketě

Jakub Čížek | 78

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

Otestovali jsme 8 mobilů do 8 000 Kč: rozdíly ve výkonu jsou ohromné

** Mobil za 8 000 Kč uspokojí většinu uživatelů ** Klasické foťáky stačí, širokáče ale zklamaly ** Zásadní jsou rozdíly ve výkonu

Časopis Computer | 4

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 27


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně