Uložení flashové animace snadno a rychle

Líbí se vám na webových stránkách flashové animace a rádi byste si je uložili pro pozdější prohlížení? Nikdy to nebylo snadnější.

Pokud jste se dostali do situace, kdy jste chtěli nebo potřebovali animaci ještě alespoň vidět a nechce se vám v případě, že jste připojeni k Internetu přes telefonní linku, opět připojovat, abyste si mohli tu onu animaci ještě jednou alespoň prohlédnout, určitě by se vám líbilo, kdybyste si ji mohli uložit do počítače a později libovolně prohlížet.

Klepněte pro větší obrázek

K tomu můžete použít třeba právě zajímavý program nesoucí název FlashCapture, který patří do rodiny produktů od Dreamingsoft (http://www.dreamingsoft.com). Jedná se o velice jednoduchý, o to však užitečnější program, jehož ovládání byste mohli svěřit i naprostému počítačovému začátečníkovi. Po jeho nainstalování se program zakomponuje do internetového prohlížeče a v případě, že v jeho okně běží flashová animace, v rohu jejího okna se objeví malá ikonka programu. Po kliknutí na ikonu nebo přes normální kontextové menu se rozevře nabídka, co všechno lze udělat. Už při ukládání animace máte možnost jakési kategorizace, kam přesně soubor uložit, takže máte při větších množství takových souborů zlepšenou orientaci. Dále si můžete uložit pouze snapshot animace nebo ho zkopírovat do schránky a poté ho někam vložit. Program dává také možnost celou animaci poslat e-mailem.

Takže když se to vezme a shrne, máme před sebou zajímavý program, který se jistě může stát užitečným pomocníkem a jeho instalační soubor má příjemnou velikost, na druhou stranu se jedná o software za cenu 24,95 USD. Ještě dodám, že avizovaná velikost instalačního souboru je 1,2 MB (14-denní zkušební verze).

Diskuze (40) Další článek: nVidia nabízí nové Detonátory 45.23

Témata článku: Prohlížeče, Animace, Zajímavý případ, Uložení


Určitě si přečtěte

Budoucnost elektroniky: čeští vědci stojí za revolučním čipem, který nemá ve světě obdoby

Budoucnost elektroniky: čeští vědci stojí za revolučním čipem, který nemá ve světě obdoby

** Čeští vědci pod vedením Tomáše Jungwirtha vyvíjí nový typ revolučního paměťového čipu ** Zatímco v současnosti elektronika pracuje s elektrony, v budoucnu to budou spiny elektronů ** Čipy budou moci být klidně i 1 000x rychlejší a úspornější

Karel Javůrek | 32

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

Sex a rozmnožování při mezihvězdné cestě: Kolik lidí je potřeba pro let k Proximě Centauri?

** Vědci spočítali, jak velká by musela být posádka pro vícegenerační let k nejbližší hvězdné soustavě ** Proxima Centauri se nachází 4,3 světelných let od nás ** Za současných technologií bychom k ní letěli 6300 let

Petr Kubala | 53

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 57


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test 18 bezdrátových sluchátek

Vše o přechodu na DVB-T2

Procesory AMD opět porážejí Intel

7 NVMe M.2 SSD v přímém souboji