Uložení flashové animace snadno a rychle

Líbí se vám na webových stránkách flashové animace a rádi byste si je uložili pro pozdější prohlížení? Nikdy to nebylo snadnější.
Uložení flashové animace snadno a rychle

Pokud jste se dostali do situace, kdy jste chtěli nebo potřebovali animaci ještě alespoň vidět a nechce se vám v případě, že jste připojeni k Internetu přes telefonní linku, opět připojovat, abyste si mohli tu onu animaci ještě jednou alespoň prohlédnout, určitě by se vám líbilo, kdybyste si ji mohli uložit do počítače a později libovolně prohlížet.

Klepněte pro větší obrázek

K tomu můžete použít třeba právě zajímavý program nesoucí název FlashCapture, který patří do rodiny produktů od Dreamingsoft (http://www.dreamingsoft.com). Jedná se o velice jednoduchý, o to však užitečnější program, jehož ovládání byste mohli svěřit i naprostému počítačovému začátečníkovi. Po jeho nainstalování se program zakomponuje do internetového prohlížeče a v případě, že v jeho okně běží flashová animace, v rohu jejího okna se objeví malá ikonka programu. Po kliknutí na ikonu nebo přes normální kontextové menu se rozevře nabídka, co všechno lze udělat. Už při ukládání animace máte možnost jakési kategorizace, kam přesně soubor uložit, takže máte při větších množství takových souborů zlepšenou orientaci. Dále si můžete uložit pouze snapshot animace nebo ho zkopírovat do schránky a poté ho někam vložit. Program dává také možnost celou animaci poslat e-mailem.

Takže když se to vezme a shrne, máme před sebou zajímavý program, který se jistě může stát užitečným pomocníkem a jeho instalační soubor má příjemnou velikost, na druhou stranu se jedná o software za cenu 24,95 USD. Ještě dodám, že avizovaná velikost instalačního souboru je 1,2 MB (14-denní zkušební verze).

Témata článku: Prohlížeče, Uložení, Zajímavý případ, Animace

40 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Martin 1. 6. 2004 10:32:03
    Uplne staci si najít ve zdrojovém kodu stránky přímý odkaz na ten SWF...
  • Martin 1. 6. 2004 10:30:05
    Prave zjistiji, ze Irfan taky neni dokonaly a komprimovane SWF prehravat...
  • Petr 18. 8. 2003 11:56:08

    Kolik tak % uzivatelu si umi vyhledat neco v lokalni cache nebo to...

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí