U pirátů bodují hlavně sci-fi a komiksy. Nejvíce se letos stahoval The Mandalorian

Hra o trůny definitivně skončila, tradičního vládce pirátských žebříčků střídají jiné seriály. Podle Torrent Freaku, který agreguje data z několika zdrojů včetně torrentových trackerů, byl letos největší zájem o The Mandalorian.

Seriál ze světa Star Wars se loni umístil na třetí příčce, letošní – čerstvě ukončená – druhá sezóna už ale přemožitele nenašla. Seriál vysílá streamovací služba Disney+, která u nás stále není dostupná, takže diváci ani nemají legální možnost, jak se na něj podívat.

Ostatní seriály v žebříčku už jsou k dispozici i ve službách fungujících v Česku, stačí si předplácet Amazon Prime Video, HBO Go nebo Netflix. Mezi top 10 se neprobojoval žádný ze seriálů z Apple TV+.

Nejpirátěnější seriály roku 2020
Pořadí 2020 Pořadí 2019 Seriál Vysílá
1. 3. The Mandalorian Disney+
2. - The Boys Amazon Prime Video
3. - Westworld HBO Go
4. 4. Vikings Netflix
5. - Star Trek: Picard Amazon Prime Video
6. 8. Rick and Morty Netflix
7. 6. The Walking Dead HBO Go / Netflix
8. - The Outsider HBO Go
9. 10. Arrow Netflix
10. 7. The Flash Netflix

Trailer na druhou sérii Mandaloriana:

Diskuze (125) Další článek: Roboauto v Brně vyvíjí samořiditelná auta. Už dokážeme nabízet smysluplné služby, říká šéf firmy v rozhovoru

Témata článku: Amazon, Netflix, HBO GO, Hudba, filmy, seriály, Warez, Pirátství, Apple TV, Star Wars, Disney +, Amazon Prime video, Česká republika, Komiks, The Mandalorian, Hra o trůny, Piráti, Seriál

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest herních monitorů

Jak zabezpečit mobil v rukou dítěte

Radíme s nákupem grafické karty