Týden Živě | Video

Týden Živě: Válka na Wikipedii o první posmrtnou úpravu a znovuzrozený Winamp

  • Britská královna na Wikipedii zesnula o něco dříve než ve skutečnosti
  • Winamp se vrací a Petr se diví, že ho stále někdo používá
  • Podle ankety jsou naši čtenáři spíše konzervativní a opatrní

Wikipedie je dokladem toho, že vize internetu z jeho raných dob stále žije. Stále je to neuvěřitelná a bezprecedentní studnice vědění, čemuž pomáhá i projekt globální encyklopedie. Ani ta se ale občas nevyhne nějaké drobné aférce.

Winamp stále žije a i po desetiletích vydává nové verze. Máme ho rádi jen proto, že sentimentálně vzpomínáme na dřevní počítačové doby, nebo má stále své nezastupitelné místo?

Ptali jsme se vás v anketě, jestli jste při instalaci operačního systému na PC spíše opatrní a čekáte a na co nejstabilnější verzi, anebo odvážně zkoušíte už betaverze.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (1) Další článek: V Argentině odhalili příčinu záhadných zápalů plic „podobných covidu“. Může za ně bakterie Legionella

Témata článku: Týden Živě, Video, Internet, Wikipedia, Válka, Winamp, Skutečnost, Královna, Čtenáři, Petr, Britská královna, Úprava, Anketa