Video | Týden Živě

Týden Živě: Ryzen drtí Core, v USA objevili Zoom a další události týdne

  • Bude mít váš příští notebook procesor od AMD?
  • Microsoft přejmenoval svůj klíčový produkt
  • Ameriku poblouznil Zoom
Týden Živě: Ryzen drtí Core, v USA objevili Zoom a další události týdne

Procesory AMD Ryzen pro notebooky od drtí Intel Core ve vyšší i nižší třídě. Při menším TDP než u Intelu odvedou více práce, a pokud jejich nasazení zvládnu i samotní výrobci, kteří roky preferovali Intel, který umějí, mohli bychom se na laptopech dočkat velkých změn.

Na notebooky konečně zamíří také nejnovější grafické čipy od Nvidie, Microsoft přejmenuje Office 365 na Microsoft 365,  satelitní internet OneWeb zbankrotoval, CZ.NIC rozdá své routery Turris nemocnicím a další události končícího týdne.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (15) Další článek: Europol a NÚKIB varují, co během karantény nedělat doma na internetu

Témata článku: Koronavirus, Video, Microsoft, Týden Živě, Internet, Intel, Nvidia, AMD, USA, Ryzen, Turris, Zoom, Klíčový produkt, Procesor, OneWeb, Notebook, Amerika, AMD Ryzen, Intel Core, Událost týdne, UdálostiPowerToys naučí Windows 10 to, co základní systém neumí

PowerToys naučí Windows 10 to, co základní systém neumí

** Chybí vám ve Windows 10 funkce a nebojíte se experimentovat? ** Microsoft oživil sadu PowerToys, která zanikla spolu s XP** Co se bude hodit a co ještě není vyladěné?

Lukáš Václavík
PowerToysWindows 10
Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Nabíjecí „baterky“: Jak pečovat o akumulátory, aby dlouho vydržely

Telefon, chytré hodinky, notebook a třeba i akční kamera. To jsou všechno přístroje obsahující akumulátory, o které je potřeba se alespoň trochu starat.

Jakub Michlovský
AkumulátoryTipy
Jak zrušit Facebook: Když chcete smazat účet, nestačí ho jen deaktivovat

Jak zrušit Facebook: Když chcete smazat účet, nestačí ho jen deaktivovat

** Z Facebooku můžete zmizet dvěma způsoby. Buď dočasně, nebo natrvalo ** Nashromážděná data si můžete stáhnout ** Když účet smažete, nemůžete si už založit nový

David Polesný
SoukromíFacebookSociální sítěWeb