Video | Týden Živě

Týden Živě: Nové laptopy Surface, nové Desítky, Ubuntu a lapálie s 4K monitorem

  • Microsoft představil nové laptopy Surface, Apple zase Macbooky
  • Máme nové Ubuntu a brzy i Desítky
  • Pozor na 4K monitory
Týden Živě: Nové laptopy Surface, nové Desítky, Ubuntu a lapálie s 4K monitorem

Microsoft ukázal nové laptopy Surface. Dočkaly se vylepšeného procesoru a dalších drobností. Své notebooky vylepšoval také Apple. Vyšlo nové Ubuntu a blíží se také květnové Desítky. až si budete kupovat 4K monitor, pozor na kabely.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (17) Další článek: Nejen Apple a Google. Svou platební kartu chystá i Samsung

Témata článku: Video, 4K, Microsoft, Apple, Týden Živě, MacBook, UPC, Ubuntu, Surface, Nová desítka, Lapálie, Laptop, Desítka, Monitor, DESI25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Co je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

Co je a co umí Iron Dome. Železná kopule chrání Izrael před raketovými útoky

** Na Blízkém výhodě se opět rozhořel izraelsko-palestinský konflikt. ** Proti raketám z Gazy zasahuje systém Iron Dome (Železná kopule). ** Nákladný ale současně efektivní systém dokáže rychle vyčistit nebe nad obydlenými oblastmi.

Petr Kubala
Izrael