Týden Živě | Video

Týden Živě: Kauza Rajče, Nvidia Shield TV místo DVB-T2 a hlavně Vánoce

  • Student prolustroval fotky na Rajčeti
  • Nvidia představila nový Shield TV
  • A my vám řekneme, co bychom chtěli najít pod stromečkem
Týden Živě: Kauza Rajče, Nvidia Shield TV místo DVB-T2 a hlavně Vánoce

Student ze zlínské univerzity analyzoval české Rajče pomocí své neuronové sítě. Populární česká fotogalerie je stále plná snímků, které tam nemají co dělat.  Microsoft se pochlubil, jak to bude s novým prohlížečem Edge po Novém roce. Nvidia představila nový televizní Shield a na závěr si řekneme, co bych chtěli najít pod stromečkem za chytré a počítačové dárky.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (19) Další článek: Vědce zneklidňuje severní magnetický pól – stále se pohybuje k Sibiři, nyní ale zpomalil

Témata článku: Microsoft, Týden Živě, Video, Nvidia, Edge, Televize, Turris, Shield, DVB, Shield TV, Stromeček, Studenti, Nvidia Shield TV, Týden Živě!, Tyden Zive, Fotka, HLAKalifornie je přísnější než EU. Zakazuje benzínové sekačky a zahradní techniku se spalovacím motorem

Kalifornie je přísnější než EU. Zakazuje benzínové sekačky a zahradní techniku se spalovacím motorem

** EU chce od roku 2035 zakázat auta se spalovacími motory ** Kalifornie jde dál - od roku 2024 zakáže benzínové sekačky ** Prý v některých směrech znečišťují ovzduší více než auta

Karel Kilián
ZnečištěníZahradyUSA
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály