Týden Živě: Holé zadky na Seznamu, falešné samošky a další události

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 5

Názory k článku

avatar
24. 11. 2019 12:02

Nevím jak ostatní, ale bavil jsem se. Chápu video jako zábavu, při které se zopakuje z předchozího týdne to nejdůležitější, je možná škoda nebo nevím čím to jinak je, že dnešní mladí nemají nadhled, neumí si dělat legraci sami ze sebe (fantazie také moc nepobrali), hned mají depku (nemá nic společného s opravdovou depresí – chemickou nerovnováhou), moc často je něco uráží a kvůli každé pitomosti se stydí a cítí méněcenní. Musím říct, že má generace vše tak neprožívala, prostě se život bral, jak šel, řešil se následující den, týden, možná školní rok (později firma, také jsem začínal už při studiu jako velká část mých spolužáků) a rozhodně ne politika a ekologie na příštích (přeženu) 1 000 let, kdoví co bude za 10, že? Asi by bylo dobré přibrzdit, maličko se zastavit, porozhlédnout, uvědomit si vlastní konečnost, začít lépe využívat svůj omezený čas, víc komunikovat tváří v tvář a třeba by se svět stal lepším. K videu, žvanění už bylo až až.
> W10 se prostě aktualizovat často musí, nechce zaspat, uživatelé si to většinově žádají, já také musel přeinstalovat Winamp (ano stále ho používám, umožňuje velkou svobodu nastavení a přizpůsobení, navíc žádá minimum systémových prostředků), nezhroutím se z toho.
> Já na Seznamu viděl nahotinky, to je pravda, pokud to vadí prosím (nevím co je špatného na tom, jak lidé vypadají bez oblečení, tak přicházejí na svět, problém se sebekontrolou má možná ten, kdo na to moc upozorňuje), kam dál vedly odkazy jsem nezkoumal. Ohledně „odškrtnutí”, tak co jsem jel stále dolů a dolů, vždy to byly pouhé omalovánky, takže se skutečným dětským pornem bych byl opatrný. Dle mě v žádném případě nešlo o nic, co by řešila PČR, protože nešlo o žádné zneužití skutečných dětí, CGI žádná práva nemá.
> Pobavil RTS (RodinnýServisníTechnik) vskutku souhlasím, je to druhé neplacené „zaměstnání” mé generace, je však nutné chápat, že starším lidem, kteří s PC nepracovali od raného věku se už pod kůži nedostane. Stejně jako u dětí je však nutné citlivě volit omezení. Děti často vede k ještě větší snaze, takže je nakonec obejdou, starší lidé zase nemusí mít přístup kam potřebují. Takže nějaká edukace nutná je, dobře poslouží i menší postrašení.
> Hrozba PC virů je pro všechny národy víceméně stejná Česko není výjimkou. Diskuze třeba zde nemají dobrou vypovídací hodnotu, protože je navštěvují většinou lidé, kteří o PC vědí víc než běžný uživatel, jehož profese se IT dotýká minimálně.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
24. 11. 2019 09:09

Na panu DP je hrozně vidět, jak ho to už nebaví, nic nového ho nezajímá, je otrávený, novinky jsou "krávovinky". Redaktor technologického magazínu by měl být "pološílený" geek, který je k nezastavení.
Doporučuji nějaký vnitřní restart.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědi (2)Zavřít odpovědi  |  Odpovědět
avatar
24. 11. 2019 00:07

Ty hole zadky to mne naštvalo, co za tím bylo? Pomsta vyhozeného ajťáka?

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor