Video | Týden Živě

Týden Živě: Do Česka přijede TGV a Honza se nám zamiloval do stojánku Yuppienalle

  • Stojánek na mobil za pár kaček
  • V červnu se běžte podívat na legendární TGV
  • Grafiky zlevňují a teletext stále žije

Prohlížeče Chrome a Firefox překonaly metu 100. verze. Ale zajímají ta čísla vůbec dnes ještě někoho? Na Hradě mají důvod k oslavám, teletext totiž stále žije a bude ještě barevnější.

200MPx snímače tu už máme nějaký pátek, v telefonech to ale stále není samozřejmost. Zlevňují grafiky, do Česka přijede ikonické TGV, EU jde proti Apple Pay a Honza se zamiloval do stojánku na mobil Yuppienalle.

Klepněte pro větší obrázek

Pozn.: V den natáčení (čtvrtek) stál ještě stojánek 15 Kč, ale při postprodukci videa už ho IKEA zdražila o nezanedbatelných 27 % na 19 Kč! Proto na videu za námi uvidíte už vyšší cenu.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (12) Další článek: Podcast Živě: Jednu válku už Rusko na Ukrajině prohrálo. Tu počítačovou

Témata článku: Apple, Video, Týden Živě, Chrome, Firefox, Evropská unie, Apple Pay, Vlaky, IKEA, TGV, Rychlovlak, Teletext, Mobil, Grafika, Óda, Kačka, Stojánek, Česká republika, Produkty Apple na jednom místě - Heureka.cz