Týden Živě | Video

Týden Živě: Apple prodal málo iPhonů, Klaus vs. Facebook a konec Google+

  • Apple se pochlubil výsledky hospodaření
  • Google začíná vypínat svoji síť Plus
  • Poslanci chtějí omezit Facebook
Týden Živě: Apple prodal málo iPhonů, Klaus vs. Facebook a konec Google+

Poslanci chtějí omezit Facebook. Sociální síť by nesměla mazat příspěvky a blokovat uživatele podle svých vlastních podmínek. Apple zveřejnil výsledky hospodaření. Má problém v Číně. Google+ začne příští týden vypínat své funkce. Definitivně se odmlčí v dubnu. Sledujte souhrn událostí končícího týdne.

Týden Živě

Diskuzní videokomentáře redaktorů webů Živě.cz a MobilMania.cz, ve kterých rozebírají zajímavá témata týkající se počítačů, internetu, mobilních a jiných technologií. Video můžete sledovat také v chytré televizi či mobilu v aplikaci Mall.tv. Stáhněte si verzi pro Android, nebo pro iOS.

Diskuze (12) Další článek: Planý poplach: Radeonů VII bude dost a vedle referenčního modelu se hned objeví i další provedení

Témata článku: Google, Apple, Facebook, Týden Živě, Video, iPhone, Čína, Politika, Google+, Václav Klaus, Hospodaření, Týden, Poslanec, Výsledek hospodaření, Živě, Týden Živě!, Tyden Zive, Síť40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Recenze venkovní IP kamery TP-Link Tapo C310. Odolá nepřízni a vidí i ve tmě

Kamery Tapo jsou zajímavé svou cenou, funkcionalitou, ale i jednoduchostí. Stejně je tomu i u modelu, který je určený pro provoz ve venkovním prostředí, aby vám mohl ohlídat třeba dům či chatu.

Antonín Trčálek
KameraBezpečnost