Apple | T-Mobile | Týden mobilně

Týden mobilně 539: Apple WWDC a levná, nebo dokonce bezplatná data na léto

Událostí týdne je nepochybně start Apple WWDC, ale iOS 14 jsme vám ukázali už v týdnu, přechod počítačů Apple na vlastní procesory ARM proberou kolegové v Týdnu Živě, takže na nás zbyl snad jen watchOS 7.

A když už jsme u toho Applu, tak Evropská komise firmu popotahuje za monopol na iPhonech. Absurdně to zní jen ne první pohled… T-Mobille v týdnu oznámil originální letní akci – pokud budete běhat po českých památkách a jiných turistických atrakcích, můžete si vyběhat haldu bezplatného mobilního internetu. Pokud se vám hýbat nechce, za pozornost stojí BLESKmobil a jeho 15 GB za bezkonkurenčních 249 Kč.

Také se rozloučíme s telefonními budkami, přivítáme novou značku Honor Choice a ohebné displeje se více rozeběhnou do světa. Zájem má Xiaomi a nové modely máme čekat také od Huawei.

Váš názor Další článek: Jako v Airbusu: Thrustmaster uvádí příslušenství pro hráče, kteří to se simulátorovým létáním myslí vážně

Témata článku: Video, Apple, Huawei, iPhone, T-Mobile, ARM, Připojení k internetu, Xiaomi, Týden mobilně, Ohebný displej, Apple WWDC, Evropská komise, Data, Choice, Telefonní budka, Apple iPhone na Heureka.cz