Twitter

Twitter zaútočí na OnlyFans. Nová funkce Super Follow převrátí erotický průmysl naruby

Už v únoru Twitter avizoval, že pracuje na nové funkci Super Follow. Firmě má přinést peníze, uživatelům umožní nabízet placený odběr. Followeři by se za poplatek dostali k bonusovému obsahu, získali by přístup ke speciální skupině jen pro fanoušky či badge/zvýraznění podporovatele.

Hongkongská bloggerka Jan Manchun Wong specializující se na insider info ze sociálních sítí přinesla další informace. Super Follow bude moct využít uživatel starší 18 let s více než 10 000 odběrateli, který každý měsíc uveřejní aspoň 25 tweetů. Twitter to se Super Follow myslí vážně, informace o vývoji už oznámil investorům. Uvedení placených funkcí se očekává ve třetím čtvrtletí roku 2021.

Twitter chce peníze OnlyFans

Twitter tímto krokem jasně reaguje na platformu OnlyFans, která v posledních čtyřech letech zaznamenala obrovský úspěch. OnlyFans je sociální síť, kde uživatelé sdílí placený obsah. Služba je oblíbená u mnoho modelek a pornohereček, které zde sdílí své intimní fotky a přivydělávají si tak. Některým z nich to přineslo i miliony dolarů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Takhle se to dělá. Nalákat na veřejném Twitteru (Instagramu, ...) a poslat lidi na placený profil na OnlyFans.

OnlyFans svým uživatelům přinesl za poslední čtyři roky více než 2 miliardy dolarů. Platforma si z celého balíku peněz bere 20 %, což v absolutních číslech znamená stovky milionů dolarů. Obliba OnlyFans se výrazně zvedla v době pandemie a v posledních měsících se povedlo dosáhnout obratu 370 milionů dolarů měsíčně (z toho 74 milionů dolarů jde platformě).

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Internet, Sociální sítě, Twitter, Instagram, Průmysl, Nová funkce, Jan Manchun Wong, Silicon Valley, Via The Verge, Platforma, Dolar, Obsah, Super Follow, The Verge, Amerika, OnlyFans, Uživatelé, ForbesVálečná strategie Company of Heroes 3 odhalena, české titulky nechybí

Válečná strategie Company of Heroes 3 odhalena, české titulky nechybí

Odpočet skončil a my jsme se podle očekávání dočkali odhalení třetího dílu legendární série Company of Heroes.

Michal Maliarov
GalerieVideo
Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

Youtuber vyhrál sázku nad fyzikem. Vozidlo poháněné větrem opravdu může jet rychleji, než je rychlost větru

** Může se objekt poháněný větrem pohybovat rychleji než vítr? ** Youtuber Muller tvrdí, že ano. Fyzik Kusenko, že nikoli ** Uzavřeli proto sázku o deset tisíc dolarů. Jak to dopadne?

Karel Kilián
Fyzika
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny