Sociální sítě | Web | Twitter

Twitter testuje nový způsob přepínání mezi nejnovějšími a nejzajímavějšími příspěvky

Twitter nabízí dva způsoby zobrazování příspěvků: v chronologickém pořadí, nebo takzvanou „hlavní stránku“, na které určuje pořadí algoritmus a první místa by měly obsadit nejzajímavější tweety.

K přepínání mezi těmito dvěma pohledy slouží tlačítko s hvězdičkami, umístěné v pravém horním rohu časové osy. Když na něj uživatel klepne, může se přepnout do druhého pohledu. Někteří uživatelé si však stěžují, že jim Twitter samovolně mění chronologické zobrazení na hlavní stránku.

Nový způsob přepínání

Nový způsob přepínání mezi oběma pohledy by měl být přehlednější a jednodušší. Po klepnutí na tlačítko se otevřou dvě karty: Domů s příspěvky seřazenými algoritmem a Poslední s nejnovějšími tweety na začátku časové osy.

Nové provedení, které můžete vidět na videu níže, zatím Twitter testuje jen na omezeném vzorku uživatelů. Dle dostupných informací se zobrazuje pouze v aplikaci pro iOS. Pravděpodobně jde o A/B testování, na jehož základě bude následně rozhodnuto, zda tento způsob přepínání skončí v propadlišti dějin, nebo bude zpřístupněn všem uživatelům.

Oficiální účet Twitter Support k tomu napsal: „Nejprve nejlepší, nebo nejnovější tweety? Usnadňujeme vám přepínání mezi oběma časovými osami, abyste věděli, kterou z nich právě procházíte. Nyní testujeme s některými z vás na iOS: přejetím prstem mezi Hlavní a Nejnovější si můžete vybrat, které tweety uvidíte jako první.“

Tato změna se zdá být krokem dobrým směrem, protože bude znamenat méně klepnutí pro přepínání mezi pohledy a umožní uživateli snadno zjistit, který režim právě používá. Není však jasné, zda Twitter plánuje tento test rozšířit, a pokud ano, kdy se tak stane.

Váš názor Další článek: Záludný čínský malware MysterySnail útočí na počítače s Windows bez posledních záplat

Témata článku: Sociální sítě, Web, Twitter, Nový způsob, Tweet, Časová osa, Uživatelé, Pohled, Způsob, TES, Twitter Support, Přepínání, PříspěvekRecenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Recenze mobilní hry Slovní Duel. Nadějný, ale nedotažený fotbálek

Procvičujete rádi slovní zásobu a chcete zapálit mozkové závity? Třeba bude tahle hříčka z českých luhů a hájů zrovna pro vás!

Ladislav Novák
Mobilní hryRecenze
Hackerská skupina potvrdila velký pokrok v prolomení konzole Playstation 5

Hackerská skupina potvrdila velký pokrok v prolomení konzole Playstation 5

Skupina fail0verflow oznámila brzký jailbrake konzole PS5. Sony situaci sleduje.

Michal Maliarov
PlayStation 5Konzole
Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy