Twitch nyní umožňuje darovat měsíční přihlášení ke kanálu

Twitch začíná zavádět řadu novinek, které slíbil ke konci října na své každoroční události TwitchCon. Od uplynulého týdne můžete jakémukoli uživateli služby darovat měsíční přihlášení ke kanálu za 5, 10 nebo 25 dolarů.

Darovaná přihlášení se automaticky neobnovují. Přijdou vhod, když máte například kamaráda, který si nemůže dovolit přihlášení zaplatit a vy mu chcete umožnit všechny výhody, které služba nabízí. Darování se bude hodit také samotným streamerům – mohou takto dělat radost fanouškům v rámci nejrůznějších soutěží.

Aby se novinka ještě více využívala, Twitch se domluvil s GameWisp na rozšíření, které umožňuje streamerům oceňovat diváky, kteří si podle nich přihlášení ke kanálu zaslouží. Například za jejich chování v chatu.

Jakmile se někdo rozhodne, že přihlášení bude chtít darovat, stačí zobrazit uživatelovu kartu, kde je nově tlačítko Gift a Sub. U klasického Subscribe bude také možnost Gift a Sub a vyhledávací pole, kde je možné konkrétního člověka vyhledat.

Podívejte se, jak fungují Twitch Extensions:

Diskuze (4) Další článek: Chytrý reproduktor HomePod nestihne Vánoce. Apple odložil jeho prodej

Témata článku: Internet, Twitch, Přihlášení, Extensions, Subscribe, Dolar, Služba, Uplynulý týden, Novinka, Nejrůznější soutěž, Každoroční událost, Vyhledávací pole, Kanál

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů