Sociální sítě | Twitter

Tweety už nebudou mizet uprostřed čtení. Twitter přestal automaticky načítat nové

Tweety už nebudou mizet uprostřed čtení. Twitter přestal automaticky načítat nové

Kdo často navštěvuje Twitter, určitě několikrát narazil na otravný problém, kdy se stránka uprostřed čtení automaticky aktualizovala a začala ukazovat nejčerstvější tweety. Uživatelé si na to dlouhodobě stěžovali, až sít v září slíbila, že načítání zpráv změní a nyní se k tomu konečně odhodlala. Nově si budete moci vybrat, kdy budete chtít nejaktuálnější tweety vidět. 

Původní funkce asi byla zamýšlena dobře, reálně ale neustálé automatické načítání čerstvých tweetů lidi spíše obtěžovalo. Pokud jste se ocitli uprostřed čtení dlouhé zprávy, tak opravdu nepotěšilo, když najednou stránka sama skočila na začátek. Původní tweet pak byla obtížné dohledat, zvlášť pokud sledujete hodně účtů a nemáte zapnuté chronologické řazení. 

I sám Twitter přiznal, že k mizení tweetů během čtení opravdu chvílemi docházelo, v září proto uvedl, že připraví novou verzi, která tomu zamezí. A ta je od tohoto týdne k dispozici. Síť upozornila, že novinka se některým lidem zobrazí až za několik dní, ale až ji získají, výpis tweetů už se nebude aktualizovat automaticky, lidé si budou muset pro získání čerstvých zpráv kliknout na tlačítko v horní části stránky. 

Změna se týká pouze desktopové verze Twitteru, na iOS a Androidu nikdy k nekontrolovatelnému načítání tweetů nedocházelo, zde od začátku refreshování probíhalo jen skrze kliknutí. 

Váš názor Další článek: Hackerské útoky na vzestupu: Budete jejich příští oběť?

Témata článku: Sociální sítě, Android, Twitter, Čtení, Původní funkce, Stránka, Načítání, Verze, Dlouhá zpráva, Tweet, Telefony s Androidem na Heureka.czLék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nová volitelná aktualizace systému Windows 10 opravuje 38 problémů
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10
Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

Jak rozmazat dům, aby vás sousedi nemohli šmírovat. Jde to v Mapách Google i na Mapy.cz

** Nelibí se vám, když cizí lidé okukují váš dům? ** Všechny mapové aplikace nabízejí možnost rozmazání snímku ** Máme návod pro Apple Maps, Bing Maps, Mapy Google a Mapy.cz

Karel Kilián
SoukromíNávodyMapy