Tři roky antivirové ochrany za cenu dvou

Internetových hrozeb je rok od roku čím dál více. Jen za poslední dva roky se počet virových útoků téměř ztrojnásobil.
Tři roky antivirové ochrany za cenu dvou

Jedna z největších antivirových firem na světě, slovenský ESET, nově nabízí výhodnou akci zajišťující bezstarostnou ochranu firemních počítačů na tři roky za cenu dvou. Stačí si objednat dvouletou licenci a ESET v rámci této časově omezené nabídky rozšíří ochranu všech počítačů ve firmě (v rámci zakoupených licencí) o další rok zdarma.

Ať už se jedná o trojské koně, červy, rootkity, viry a další havěť, nebezpečí na internetu na nás číhá na každém rohu a útočnici se snaží získat citlivá data. Antivirová ochrana od ESETu zabezpečí počítač před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních výrobců nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty, se tak nedostanou do rukou počítačových zločinců. Programy ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus jsou kompletně v češtině, a protože obě aplikace mají nízké nároky na paměť, mohou být bez problémů využívány i na starších a pomalejších počítačích.

Klepněte pro větší obrázek

Do konce roku 2010 získáte při objednání libovolného počtu nových licencí na 2 roky další rok antivirové ochrany navíc zdarma. Tato nabídka není limitována konkrétním produktem, lze ji uplatnit na vše, co společnost ESET nabízí. Můžete tak jednoduše zabezpečit svoji firmu a ušetřit tím nemalé finanční prostředky.

Jak tedy využít této akční nabídky, která platí jen do konce roku? Stačí navštívit webovou stránku www.eset.cz/3za2, kde můžete vyplnit objednávku. Mezi zákazníky, kteří již důvěřují antivirové ochraně ESET, patří mimo jiné Česká spořitelna, Seznam.cz nebo Česká pošta. Další informace o produktech ESET naleznete na www.eset.cz.

Video: Miloš Knor varuje před viry

 

Další článek: Google představil Chrome OS, vydání se zatím nekoná

Témata článku: Antivirová ochrana, Cena, TRI, Havěť, Největší nebezpečí, Antivirová firma, Počítače cena na Mall.cz


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky