Reklama

Trendy: šperky na míru

Půvab každé z nás dokáže podtrhnout správný outfit a make-up. Významnou položku představují i doplňky a šperky. Všechny se chceme líbit a upozornit na svoji jedinečnost.
Trendy: šperky na míru

Na míru nebo z běžné produkce?

Když vstoupíte do klenotnictví, oči až přecházejí rozmanitostí nabízených šperků. Určitě je náročné si vybrat, když člověk hledá něco originálního. U standardního pultového prodeje musíte vždycky počítat s tím, že můžete potkat někoho dalšího s tímtéž klenotem. U pořízení šperku na míru se vám to stát nemůže.

Výhody šperků na míru

U zakázkové výroby možná máte obavy z cen. Tady vás chceme ujistit, že za náušnice, náhrdelníky, náramky, prstýnky, brože a manžetové knoflíčky neutratíte víc než za běžné sériové šperky. A na co se můžete těšit?

  • Originalita
  • Jedinečnost
  • Šperk přesně podle vašich představ
  • Výjimečný dárek

Osobitost šperku na míru jde dodat i gravírováním a osobními vzkazy.

Klepněte pro větší obrázek

Průběh výroby šperků na míru

Nejprve si vyberte klenotníka, který se může pochlubit propracovaným portfoliem zakázkových kousků a kterému věříte. Nezapomeňte si projít reference, případně zjistit, jestli někdo z vašich blízkých nemá se šperkařem vlastní zkušenosti.

  1. Domluvte si schůzku. Tento krok nevynechávejte. Podíváte se do provozovny obchodníka a zjistíte, že jste neskočili na líbivou reklamu.
  2. Představte svůj nápad. Máte náčrtek toho, co byste si přáli? Představu stačí klenotníkovi i popsat. Vnímavý šperkař s vámi projde všechny důležité body (materiál kameny, tvar apod.).
  3. 3D model. U komplikovanějších šperků vám zlatník vytvoří počítačový 3D model, který můžete spolu doladit tak, aby výsledek byl přesně podle vašich očekávání. V této fázi dochází i k finálnímu nacenění klenotu.
  4. Výroba a předání šperku.

Podlehněte kouzlu výroby šperků na zakázku a užijte si výjimečnost vysněného modelu.

Další článek: Češi ukazují, že herní křeslo nemusí vypadat jako závodní. Therapia E+Gamer má úplně jiný tvar

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Jak zrcadlit obrazovku mobilu a počítače do televize

Ať už se chcete pochlubit fotkami z dovolené na velké obrazovce, nebo si přehrát video uložené na disku počítače, neobejdete se bez zrcadlení obrazovky. Ve výchozím stavu jej podporuje Windows i Android.

Stanislav Janů
NávodyTelevizeWindows
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle