Reklama

Top 10 aplikací, bez kterých se neobejdete a snadno je zaplatíte i bez kreditky

Poslouchání hudby přes Spotify, nakupování v Google Play nebo předplatné účtu na Xboxu – využijte možnosti platit za zábavu v online světě hotovostí a vyzkoušejte paysafecard PIN od Sazky! Přinášíme top 10 aplikací, kde snadno zaplatíte i bez bankovního účtu.
Top 10 aplikací, bez kterých se neobejdete a snadno je zaplatíte i bez kreditky

Platební kartou online nebo bankovním převodem? Možností, jak za svou oblíbenou zábavu platit existuje hned několik. Víte ale, že s paysafecard PIN od Sazky zaplatíte online a nemusíte si lámat hlavu s  tím, že nemáte k dispozici platební kartu nebo nevlastníte bankovní účet. Stačí navštívit některý z terminálů Sazky, nahrát požadovanou hotovost a užívat si placení snadno a bezpečně. Navíc, když si na terminálu Sazky pořídíte PIN Paysafecard v minimální hodnotě 500 korun a zaregistrujete ho na webu, můžete hrát o PINy v celkové hodnotě 100 000 korun. Akce platí až do 14. srpna.

Jak paysafecard funguje?

Platit můžete třemi způsoby, a to zakoupeným PINem, pomocí mobilní aplikace nebo „my paysafecard“ účtem. První možností je předplacený PIN kód, který zakoupíte na terminálech společnosti Sazka. Zde si jednoduše vyberete, jakou částku chcete na svůj PIN nahrát a pak s ní libovolně platíte. Placení pomocí kuponů usnadní i mobilní aplikace, která je dostupná pro Android i iOS. Díky aplikaci budete mít neustálý přehled o dění na vašem účtu. Umožní vám také platit naskenováním QR kódu. Pokud byste paysafecard rádi využili častěji, můžete si založit online účet, kde si snadno nahrajete své PINy a budete tak mít lepší přehled o utracených financích.

Kde paysafecard využít?

Posloucháte hudbu přes Spotify nebo Deezer, stahujete aplikace v Google Play, nebo si kupujete hry a herní doplňky na Playstation či Xbox? Paysafecard podporuje ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby. Náš TOP 10 aplikací, bez kterých se neobejdete, je tady:

  1. Spotify
  2. Google Play
  3. Deezer
  4. Xbox
  5. League of Legends
  6. Microsoft
  7. Playstation
  8. Steam
  9. Roblox
  10. EPIC Games

Kromě výše uvedených aplikací využijete paysafecard na více něž tisícovkách e-shopů. Pokud si nejste jistí, kde všude je možné platit s paysafecard, navštivte hlavní webové stránky, na kterých je přehledně vypsán seznam všech e-shopů, nebo stačí sledovat logo Paysafecard všude tam, kde rádi nakupujete.

Další článek: Kde hrozí požáry? Webová aplikace FireRisk nabízí týdenní předpověď pro celé Česko

Témata článku: Reklama, Prezentace klientaSex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Geneticky modifikovaný hlodavec má lepidlo místo šroubků. Pitva myši Apple Magic Mouse

Geneticky modifikovaný hlodavec má lepidlo místo šroubků. Pitva myši Apple Magic Mouse

I tak obyčejnou věc, jako je myš, lze udělat jinak. První generace Apple Magic Mouse z roku 2009 je toho důkazem.

Jiří Kuruc
MyšiPitvaApple
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru
Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

Jak poznat, že máte možná hacknutý telefon? Toto je devět symptomů, které můžete pozorovat

** Jak poznat, že je váš smartphone hacknutý? ** Hledejte známky po nestandardním chování telefonu ** Stačí když telefon vydrží méně nebo topí i v klidovém režimu...

Martin Chroust
Jak...Malware