Hry | Monitory | Philips

Tohle není televizor, ale nový herní monitor od Philipsu. Láká na 120 Hz a Ambiglow

Vezměte herní konzoli na novou úroveň, láká motto nového monitoru Momentum 558M1R. Philips představil herní panel pro konzole nové generace, vhod ale přijde také PC hráčům i těm, kteří chtějí velkou 55" obrazovku, ale nepotřebují televizní funkce. Momentum je totiž opravdu jen monitor. Postrádá TV tuner, tudíž s ním ani nebude třeba platit koncesionářské poplatky.

Novinka Philips využívá VA LCD panel s rozlišením 3840 × 2160 px a 120Hz frekvencí. Výrobce slibuje typický kontrast 4000:1, jas až 750 nitů či až 1200 nitů (v HDR). Nechybí ani certifikace DiplayHDR 1000.

Momentum 558M1R zobrazí miliardu barev a pokrývá 95 % gamutu DCI-P3. Má krátkou dobu odezvy (4 ms) a podle výrobce i snížený input. Samozřejmostí je variabilní snímková frekvence „FreeSync“, kterou již podporují oba hlavní výrobci GPU a také obě next-gen konzole. Protože jde o Philips, nechybí ani zadní třístranné nasvícení Ambiglow, které opticky zvětší obraz.

Na těle najdeme trojici HDMI 2.0, jeden DisplayPort 1.4, sluchátkový výstup a USB 3.2 hub se čtyřmi konektory. Pod monitorem je 40wattový 2.1 soundbar značky Bowers & Wilkins. Kompletní specifikace najdete na webu výrobce.

Novinka se již objevuje v prvních českých obchodech za ceny od 32 000 Kč.

via Hexus

Diskuze (31) Další článek: Acura vyvíjí bezpečnější tříkomorový airbag ve tvaru baseballové rukavice

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,