Klávesnice | Logitech | Myši

To nejlepší do kanceláře i pro Macy. Logitech vyrobil upravené periferie MX Master 3 a MX Keys

Logitech své nejlepší kancelářské periferie vydává i ve zvláštní verzi pro jablečné platformy. Klávesnice MX Keys for Mac a myš MX Master 3 for Mac zahazují oficiální podporu Windows a Linuxu, jsou dle výrobce určeny výhradně pro macOS 10.15+ a iPadOS 13.4+. (Standardní verze MX Keys a MX Master 3 přitom s macOS fungují také.)

Po hardwarové stránce jde ale o totožná zařízení a za stejnou cenu. Rozdílů je jen pár. U obou je v balení nabíjecí kabel s koncovkami USB-C na obou stranách a obě jsou v barevném provedení Space Gray, aby ladily s patřičnými Macy či iPady. Klávesnice už pochopitelně má jen jablečné popisky, myš zase překvapivě přišla o USB dongle. Spolehne se tak jen na Bluetooth. U klávesnice dongle ale zůstal.

MX Keys je podsvícená a výdrží 10 dní se zapnutými diodami či 5 měsíců bez nich. MX Master 3 využívá snímač Darkfield s rozlišením od 200 do 4000 dpi. Disponuje sedmi tlačítky, kovovým kolečkem s plynulým posuvem a bočním válečkem. Na jedno nabití zvládne fungovat až 70 dní.

Logitech MX Keys i MX Master se v Česku a na Slovensku objeví v průběhu srpna. Doporučené ceny za obě zařízení (jednotlivě) jsou 3000 Kč.

Diskuze (5) Další článek: Dalších 57 satelitů Starlink poletí na oběžnou dráhu, sledujte start rakety online. Nový start!

Témata článku: Windows, Linux, iPad, Bluetooth, Klávesnice, Logitech, Myši, Slovensko, Příslušenství, MX master, MX Keys, Space Gray, Česká republika, Mac, Darkfield, Pro, Periferie, Keys, Nejlepší, Klávesnice na Heureka.cz