Klávesnice | Myši | Logitech

To nejlepší do kanceláře i pro Macy. Logitech vyrobil upravené periferie MX Master 3 a MX Keys

Logitech své nejlepší kancelářské periferie vydává i ve zvláštní verzi pro jablečné platformy. Klávesnice MX Keys for Mac a myš MX Master 3 for Mac zahazují oficiální podporu Windows a Linuxu, jsou dle výrobce určeny výhradně pro macOS 10.15+ a iPadOS 13.4+. (Standardní verze MX Keys a MX Master 3 přitom s macOS fungují také.)

Po hardwarové stránce jde ale o totožná zařízení a za stejnou cenu. Rozdílů je jen pár. U obou je v balení nabíjecí kabel s koncovkami USB-C na obou stranách a obě jsou v barevném provedení Space Gray, aby ladily s patřičnými Macy či iPady. Klávesnice už pochopitelně má jen jablečné popisky, myš zase překvapivě přišla o USB dongle. Spolehne se tak jen na Bluetooth. U klávesnice dongle ale zůstal.

MX Keys je podsvícená a výdrží 10 dní se zapnutými diodami či 5 měsíců bez nich. MX Master 3 využívá snímač Darkfield s rozlišením od 200 do 4000 dpi. Disponuje sedmi tlačítky, kovovým kolečkem s plynulým posuvem a bočním válečkem. Na jedno nabití zvládne fungovat až 70 dní.

Logitech MX Keys i MX Master se v Česku a na Slovensku objeví v průběhu srpna. Doporučené ceny za obě zařízení (jednotlivě) jsou 3000 Kč.

Diskuze (5) Další článek: Dalších 57 satelitů Starlink poletí na oběžnou dráhu, sledujte start rakety online. Nový start!

Témata článku: Windows, Linux, iPad, Bluetooth, Klávesnice, Slovensko, Příslušenství, Myši, Logitech, Mac, MX master, Nejlepší, Darkfield, MX Keys, Česká republika, Keys, PeriferieTipy na 22 očekávaných herních pecek, které by měly vyjít ještě letos

Tipy na 22 očekávaných herních pecek, které by měly vyjít ještě letos

Co nás ještě čeká v letošním roce? Je toho hodně, ale data vydání sousty pecek nám stále zůstávají neznámá. Pojďme se podívat na ty nejlákavější kousky.

Martin Nahodil
TémaNext-gen
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment