To musíte mít: MP3 přehrávač v zásobníku pro Kalašnikov

Typický produkt ruského kapitalismu – MP3 přehrávač s 20GB diskem vtěsnaný do zásobníku na náboje pro tak populární samopal AK-47 Kalašnikov. MP3 přehrávač můžete dokonce do samopalu zacvaknout jako normální zásobník.

Anglický server AudioBooksForFree představil svůj unikátní MP3 přehrávač. Vzhledem k tomu, že se na tomto serveru angažují ruští podnikatelé, má jejich MP3 přehrávač skutečně vtipné provedení.

Vzali standardní menší zásobník pro samopal AK-47, vydlabali z něj vnitřek a do vytvořeného prostoru vtěsnali 20GB disk, baterii a potřebné obvody. Výsledkem je přehrávač AK-MP3, který přehrává formáty MP3 a WMA s případnou softwarovou aktualizací firmwaru na další formáty. K počítači se připojuje přes rychlé USB 2.0 rozhraní a nabízí až 10 hodin přehrávání na vestavěnou baterii. Ač to dle fotek nevypadá, má i vestavěný podsvícený LCD displej s rozlišením 128x64 bodů.

Rozměry jsou 115 x 85 x 27mm při váze 450 g. Vyšší váha je dána robustním provedením krytu. Není to prostě žádná hořčíková slitina, ale poctivý plech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kašlete na hliník a hořčíkové slitiny, není nad poctivou ruskou ocel. Když se budete hodně soustředit na druhý obrázek, snad si všimnete přehrávače v pouzdru na opasek, sluchátka se zasouvají ze spodu, proto můžete horní stranu zacvaknout do samopalu.

Díky tomu, že je jako základ použit zásobník, můžete přehrávač klidně nacvaknout na samopal a třeba poslouchat na hlídce. Samozřejmě nejsme v Afghánistánu a poměr Počítače:Samopaly je u nás poněkud obrácený, proto vás jistě uklidní, že přehrávač nevyžaduje Kalašnikov ke svému provozu. Spíše oceníte slušivý maskáčový obal. Samotní autoři přehrávače jej nabízejí jako svůj příspěvek ke světovému míru. Kdyby všichni nabili písničky a stříleli po sobě jen poslední hity, bylo by jistě lépe. Na druhou stranu pokud vám jde o život, Britney vám moc nepomůže.

Přehrávač se prodává za cenu 350 dolarů, což sice není v porovnání s konkurencí nejméně, ale unikátnost přehrávače bude pro mnohé jistě rozhodující.

Diskuze (34) Další článek: Bezpečnostní chyba v produktu KPF 2.x

Témata článku: MP3, Sluchátka k počítači, Kalašnikov, Samopal, Zásobník, Hořčíková slitina, Potřebný prostor, Poměr stran, Váhy, Váha, Horní strana, Přehrávač


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 102


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky