NokTon
22. 1. 2018 • 18:58

Říkal jsem si - docela šikovná věcička (na party apod.).
Ale pak řekli tu cenu papírků. A když ještě dodali cenu samotné tiskárny...
Promiňte mi, ale to je drahé jako prase! Na našem trhu toho asi moc neprodají...

dolph1888
dolph1888
20. 1. 2018 • 19:47

Zmíněné pokusy jsou zde v různých časových vlnách, nikdy se dodnes nepodařilo nahradit tisk inkoust / laser. Nenapadá mě nic, co by mohlo dohonit kvalitu inkoustového tisku (vč. fotografické kvality u vybraných modelů) a efektivitu laseru.

Ladislav Svěncik (Devil007cz)
20. 1. 2018 • 19:43

Canon Selphy 1300 za stejne penize a nepomer jak ty fotky vypadaji a jakje to univezalni.Tohle je hracka pro deti.

m.m
20. 1. 2018 • 19:14

Tisknu na laserové co má wifi a tisknu z mobilu i tabletů. V čem je problém?
Splnil jsem titulek na 100% 😁!

brk77
20. 1. 2018 • 19:02

Cena, kvalita tisku, dejme tomu. To jsou na první pohled jasné parametry a je na každém, jestli do toho ty peníze dá.Jak je to ale se stálostí těch fotek? Na videu zaznělo, že to je vlastně termotiskárna a co vydrží účtenky z obchodů na termopapíru, taky všichni víme. Škoda, že test neprobíhal v létě s fotkou měsíc přilepenou na palubní desce auta.

Adam Vágner
20. 1. 2018 • 17:23

Osmnáct korun za papír? To bude vejvar za spotřebák. A žádné problémy s plánovaným zastaráváním. U inkoustů to už stálo za houby, když lidi zjistili, že se dá koupit i neznačkový.
Teď už to jen ve velkém cpát na testy youtuberům a instagramofonům, a úspěch zaručený. Aspoň na pár let, než se to Číňani naučí zkopírovat.

Názor byl 1× upraven, naposled 20. 1. 2018 17:25

Určitě si přečtěte

Články odjinud