Tiskárny a multifunkce jsou vlastně chytré počítače

(Inzerce) Připravili jsme pro vás 11 vychytávek, kterými Vám moderní tisková zařízení usnadní život. Vy se tak můžete plně soustředit na vlastní byznys a jeho růst.
Tiskárny a multifunkce jsou vlastně chytré počítače

Dnešní tisková a multifunkční zařízení už nejsou jen kopírky, ale jsou to vlastně velice výkonné počítače. Díky softwarovým vychytávkám, platformám na nichž fungují, jednoduchému a přehlednému ovládání, dokáží v běžném chodu firmy malé zázraky nejen s administrativní zátěží, ale také se spotřebou energie a tiskovými náklady. Optimální nastavení tiskového prostředí vám dokáže ušetřit až 25 % nákladů a zároveň o nich budete mít o nákladech naprostý přehled.

Zde najdete 11 jednoduchých vychytávek, kterými Vám moderní tiskárny usnadní život v kanceláři:

 1. Nastavení podle potřeb oddělení či druhu tisku – nastavit předvolby můžete pro okruh zaměstnanců a pro jednotlivé programy – Excel, Word, PDF.
 2. Skenování jedním tlačítkem – individuální nastavení skenování pro každého zaměstnance, předem uložené informace má každý zaměstnanec pod svou vlastní ikonkou na displeji, skenujete tak jedním dotykem.
 3. Skenování do libovolného úložiště – skenovat můžete přímo do vámi zvoleného úložiště (například Google Drive, Dropbox, Sharepoint, Office 360)
 4. Formát volíte vy a naskenovaný dokument můžete ihned upravovat – Word, Excel, PDF, dokumenty nemusíte přepisovat, a skeny jsou editovatelné.
 5. Hledání v dokumentech – v naskenovaných dokumentech (včetně formátu  PDF) můžete jednoduše hledat pomocí funkce CTRL F a to i v českém jazyce.
 6. Vyhledávání ve Windows – naskenované dokumenty máte vždy po ruce a přes vyhledávání lze dohledat jakýkoliv sken ve vašem zařízení.
 7. Tiskárnu či multifunkci můžete ovládat a nastavovat odkudkoliv – díky možnosti vzdáleného přístupu může vaše IT oddělení pomoci s nastavením tiskových zařízení bez nutnosti být přímo u tiskárny.
 8. Správa všech zařízení pod jedním ovladačem – máte-li zařízení s platformou Connect Key, můžete využívat ovladač i na tisková zařízení jiné značky než Xerox.
 9. Antivir přímo ve stroji, šifrování dat, tisk pomocí autorizačních karet či kódů.
 10. Jednotná a přehledná fakturace – nezáleží na tom, kolik máte poboček a tiskových zařízení, fakturu máte jen jednu s přehledným rozdělením nákladů na jednotlivé stroje.
 11. Samozřejmostí je i smlouva o servisním zabezpečení – nenastane situace, že by došly papíry nebo toner, moderní tiskárny hlídají stav materiálu a vždy zajistí, co zrovna dochází.
Další článek: Nové grafické čipy od AMD bude vyrábět i Samsung pomocí 14nm technologie

Témata článku: Tiskárny, VLA, Individuální nastavení, Moderní stroj, Naprostý přehled, Tisk, Faktura, Přehledné ovládání, Nejprodávanější tiskárny na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

9 tipů, jak vyšlechtit nabídku Start ve Windows 10, aby lépe sloužila

9 tipů, jak vyšlechtit nabídku Start ve Windows 10, aby lépe sloužila

** Nabídka Start už existuje bezmála čtvrt století ** Ve Windows 10 postupně dostala celou řadu funkcí ** Start si můžete ve velkém rozsahu přizpůsobit

Karel Kilián | 46

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 103

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 47

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky